Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Гледам една безалкохолна бира се мъдри в кухнята. Мисля да я отворя и употребя с най-голям кеф!
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Дани,....
      Благодаря .
      Последен опит.
      Не ме смущават никакви думи, стига да е интересно без да е злобно. Само като се сетя за кофите с грес за maxxx ....
      Друго имах предвид. Който иска, може пак да погледне какво съм написала.
      Модераторът е необходим не за да изтрива разни...библейски понятия, а за да потушава напреженията в зародиш, ако възникнат такива. Да чисти песъчинките в механизЪма с една дума и да не е чужд човек.
      Както и да е

      Наздраве на прибралите се. Аз още съм на работа.
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Добра вечер. Не съм съгласен с Дани защото, ако се назначи персонален модератор за бара има голяма опасност от преиграване. Най напред да тръгнем от там че на всеки алкохола му влияе по различен начин и за едни нормалното за други изглежда извратено.Естествено че е наложително да се спазва приличния тон , иначе става мазало. Ае сега наздраве
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Хей, недопийиеници, туй да не й депут..... сбирка ве?
          Какви са тея мераци за модераций, а?
          Пръво на пръво,за сички незабелязали,барът се помещава в СПАМА и това не е случайно.
          Лека им пръст Тишо и Макса, макар и модератори, никога не са модерирали мнения тук,
          защото и за тях това беше място за отпускане на душите и щуравщини.
          А човек има нужда и от това, след ден пълен с идиотщини.
          Второ на второ, някой да знае реална кръчма, в която да няма група откачалници, или неформалници-по кОлтурному казано, а?
          Трето на трето, цитирам ви правоверната дедо ви Коковица, присъствала за първи път на тотална сБирка на Пейна (посрещането на Жени и Косето не се брои, щото си беше една почерпка в кръчма).
          Та тя каза "Егати и откачените, но верни приятели, дето ги имаш. Обаче са готини."
          КоментариЙте са по-вече от излишни, нали.

          Тааааа, наздраве, пичове и пичовки, целокупно, такива, каквито сте. Защото иначе нямаше да ви чувствам като приятели, включително и тези,с които не се познавам лично все още.

          Справка- вижте чиЙ и какъв цитат ползвам за подпис.
          Последно редактирано от dedoKoko; 10-12-13, 18:36.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
            а за да потушава напреженията в зародиш
            Тъкмо се зачудих откъде това впечатление, и прочетох:

            ако възникнат такива
            Та мога уверено да кажа: Спокойно, такива няма да има! Аз съм най-стария баруващ, писал съм почти всяка вечер от включването ми тук(може би някъде към 300-400 страница на първия бар), и съм бил свидетел на немалко пиперливи изказвания, като една не малка част са били и мои. Досега не съм чул или разбрал някой да се е разсърдил на някого заради хаплив език в бара. На всички е ясно, че тук всички сме приятели, или най-малкото супер толерантни един към друг, и никой не пише нещо с нарочната мисъл да засегне или нагруби някого. И поради това ни убеждение-досега няма сърдити. Е, сред толкова много минали и заминали със сигурност ще има някой който да намери кусури, ама то къде има място без такива?

            Разбира се-винаги може да се сложи модератор на бара, но налагането на модерация в бара със сигурност ще доведе до затварянето му. И без това управата може да ни бастиса когато си иска, не виждам смисъл от такива заобиколни действия.

            И последно-бара комай е единственото място във форума където има свобода на писане и изразяване, и затова след бана съм все още тук. Ако стане като в големия форум-да се налага модерация според личните виждания на някой конкретен модератор-и тук ще стане същата мъглява боза, и не само аз, а и почти всички ще спрат да пишат и в бара.

            Наздраве с кисело зеле и ракийка.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Дани, сега да не помислиш, че сме ти наскочили...
              Просто си чешем пръстите, като в същото време се опитваме да си защитим местенцето от посивяване.

              А както ти казах-ти си част от нас, а не някакъв страничен наблюдател, така, че щеш, не щеш и ти си в кюпа с простаците
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добра ви вечер!
                Я да видя сама ли ще си пия биричката или някой ще ми каже наздраве
                наздраве на всички
                Опс .... дедоКоко и Колето ме изпреварили
                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Самичка ще си допиеш, оти язе веке отпрашвам къмто Големо Село от вая бендзинжийница.
                  Ае на сичките, и да знаете и аз ви обичам, и тебе Дани.
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Тази вечер съм на товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0769.jpg
Прегледи:1
Размер:123.0 КБ
ID:5544606Ае наздраве!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0771.jpg
Прегледи:1
Размер:100.3 КБ
ID:5544607
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве, всички ви обичам, а Кольо го харесвам. Това дали може да се превърне в проблем?? Пак наздраве.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Мале, оставете Дани на мира бе!

                        Айде стига сте скачали като ощипани моми! Кой каквото каза каза, стига сме бистрили едно и също, но казано по-иначе!

                        Наздраве на целокупния бар и всички прилежащи му БАРовци! Пък кой както се чувства - свинье, интелектуалци (като мен), джедаи, млекопитаещи и т.н.
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Наздраве, всички ви обичам, а Кольо го харесвам. Това дали може да се превърне в проблем?? Пак наздраве.
                          Може, може, току виж изпаднал в транс посред състезание... виж и репортажа- какво му стана от много либоФ.
                          Ае.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Наздраве, всички ви обичам, а Кольо го харесвам. Това дали може да се превърне в проблем?? Пак наздраве.
                            Е това вече е за модериранеЗа по-горните писания и аз ще си замълча!Наздраве и да живей културата!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Тук си е нашият бар и той ни приема такива каквито сме....и както се чувстваме...понякога радостни понякога тъжни...както съм аз сега.
                              Боли ме тази вечер съм безкрайно тъжна и сама(нищо че къщата е пълна) днес ми дадоха де се разбере че ще съм сама...кофти...
                              Стига толкова тъпо ми е, не го заслужавам не и по този начин да ми го кажат.
                              Наздраве...на греяна ракия, кис. зеле и агнешка чорба...
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Що бе, Доби, сама? Тук сме всички и сме си с теб Споко, и това ще мине, мила! :*

                                Наздраве!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 50 потребители онлайн. 0 потребители и 50 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X