Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Аз пък предлагам да хванете да си припомните трите издания на "Бар наздраве" от самото начало, не виждам нищо по различно тези дни....
    Така е. Особена разлика в изказванията наистина няма.
    Конфликтни ситуации са възниквали и в другите барове (bochkata ще каже).
    Според мен (като относително страничен човек), разликата е, че ако бяха живи Тихомир и maxxx, те щяха да кажат "стегнете се досадници" или "не се вглеждайте толкова", в зависимост от преценката си за ситуацията.
    Сега нещата са на самотек. И затова ми се струва, че има нужда от барман с модераторски права, за да я овладее тази ситуация в началото. Тя може да си се разсее и сама де, ако мнозинството прояви чувство за хумор и малко самокритичност и не започне да се цупи на изразилите несъгласие. А те, според мен, са прави и действат "на полза роду".

    P.S. Обръщението "свинье" и поривът "да ви .." е до голяма степен запазена марка на Румен Балчишки . И затова беше забавно. Като се включиха повече участници в състезанието за Главен нерез на Републиката, стана банално.

    P.P.S. Ако има нещо, сърдете се на мен. Вили и Генчо са невинни .
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Ае и тука заваля снягМа слабо!Наздраве и приятен обяд!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
        Така е. Особена разлика в изказванията наистина няма.
        Конфликтни ситуации са възниквали и в другите барове (bochkata ще каже).
        Според мен (като относително страничен човек), разликата е, че ако бяха живи Тихомир и maxxx, те щяха да кажат "стегнете се досадници" или "не се вглеждайте толкова", в зависимост от преценката си за ситуацията.
        Сега нещата са на самотек. И затова ми се струва, че има нужда от барман с модераторски права, за да я овладее тази ситуация в началото. Тя може да си се разсее и сама де, ако мнозинството прояви чувство за хумор и малко самокритичност и не започне да се цупи на изразилите несъгласие. А те, според мен, са прави и действат "на полза роду".

        P.S. Обръщението "свинье" и поривът "да ви .." е до голяма степен запазена марка на Румен Балчишки . И затова беше забавно. Като се включиха повече участници в състезанието за Главен нерез на Републиката, стана банално.

        P.P.S. Ако има нещо, сърдете се на мен. Вили и Генчо са невинни .
        А искаш ли ти да бъдеш наш модератор ? Сериозно
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Чудя се какво да напиша,за да няма обидени!

          На нормално кафенце съм.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            И аз. Затова просто мисля да не пиша.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              А искаш ли ти да бъдеш наш модератор ? Сериозно
              Не, разбира се. Аз съм страничен човек. Просто се отбивам. Мога и да не се .
              Без мен може. Но барман-модератор си трябва.
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Пояснение:
                  Изразът "Да ги ева!" - означава, че ги изпращам при Ева. То, и аз често се изпращам при нея!
                  Кратка справка в Уикепедия показва - Ева – (иврит хакодеш חַוָּה - живот) - първата жена!

                  Приятна вечер!

                  Последно редактирано от Румен Петров - RFF; 10-12-13, 14:24.
                  Р.П.(RFF) 0898677590
                  Пътна помощ
                  ДЕНОНОЩНО

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Абе хора какво ви стана , какво не му харесвате на бара. На който не му харесва да не влиза ,все пак е кръчма и е нормално човек да си отпусне душата. На мен където не ми е интересно и не ми допада просто не влизам.Модератор в бара.............................Ми да го затварят направо и готово.
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добър вечер!

                      Р.П.(RFF) 0898677590
                      Пътна помощ
                      ДЕНОНОЩНО

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добра да е гн. главен нерез на Републиката. Наздраве.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Добра да е гн. главен нерез на Републиката. Наздраве.
                          Благодаря Ви господин рошав!
                          Как се чувствате господин невчесан?
                          Приятна вечер!



                          В момента 5 потребители разглеждат темата. (5 регистрирани и 0 гости)
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Здравейте!

                            Гледам жената купила шарена сол и веднага заредих солничката, дето е за спомен от Етъра.
                            Наближават уроците по инглиш и ще си бия камшика към мазата, като на един синджир роб, после ще питам даскалицата как е три синджира.

                            Наздраве на всички!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Дани, разбирам напълно желанието ти за по-нормално писане в бара, знам, че знаеш, че всичко е на бъзик, но знам и, че не знаеш доста други неща за бара, поради което идва раздразнението ти. Например "свинье" макар, че се употребява най-често от балчишкия плешивец си дойде съвсем спонтанно след събора тази есен. Както и "дваесе", и май още някакви ляфове. Които наживо си бяха супер, и предизвикваха вълни от смях.

                              От друга страна бара остана комай единственото място във форума в което овек може свободно да пише какво чувства, и слагането на модерация почти със сигурност ще доведе до края му.
                              И не, не си гост тук, ти си част от нас.

                              Наздраве на който пие.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                                Здравейте!

                                Гледам жената купила шарена сол и веднага заредих солничката, дето е за спомен от Етъра.
                                Наближават уроците по инглиш и ще си бия камшика към мазата, като на един синджир роб, после ще питам даскалицата как е три синджира.

                                Наздраве на всички!
                                Изпитвам искрена радост, че ще мога да Ви помогна господин Тихич!
                                След бърза справка с преводача на Гугъл, излезе този резултат - Three chains of slaves.

                                Приятна вечер!

                                Р.П.(RFF) 0898677590
                                Пътна помощ
                                ДЕНОНОЩНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X