От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ооо Пейнистите,ви е докато съберете и ще мръкне.А добро утро и да не се напивате много!
Ооо Пейнистите,ви е докато съберете и ще мръкне.А добро утро и да не се напивате много!
Ае наздраве!
Наздраве вече с една биричка!
Тук са 224 потребители онлайн. 0 потребители и 224 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар