Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Бай, сигурно си мислите, че съм емигрирал? Не, просто ходих да сглобяваме вратата на колата на колегата Ичиконти. И една такава ракия е направил, мани, мани. Иве, ами аз току що бях си махнал каската, преди снимката. Ама как да е. Колегата много убава ракия е направил. Та Наздраве! Доби, каката малко мощна ми идва, ама е добра.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Предадох те се, а

      Свърши бирата, минавам на вино със сланинка...

      Наздраве и Лека!
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Що бе Гриша? Аз съм в подем! Наздраве!
        П.С. Да се доизкажа, към Кольо и Ачо: Глей ся, и двамата си имате жени, така че не се заглеждайте по снимки, ами си вършете задълженията!!!
        Последно редактирано от didogen; 05-02-13, 22:18. Причина: Да се доизкажа!
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
          Предадох те се, а

          Свърши бирата, минавам на вино със сланинка...
          Гриша , аз с това почвам ти с това свършваш
          Наздраве
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            О Благодарско...остарех да резбера че съм имала и Язе имен ден..ма по добре късно отколкото никога Пък и сигурно са ни намелели празниците че ни сложиха именни дни и на тия дето си немахме да са...нещо натъжим...
            Дидо що мощна бре леля тъкмо щта обръща няя мноо са мъчиш само са кефиш и виж къФ Дюшек отдоЛе га немаш сшлш хапваш и айде ...
            Наздраве!
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Като си на диета,не е забранено да гледаш менюто...
              Наздраве.
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Не бе, Дидо, моето беше към лягащите... и докато съм шляпал по копчетата си ме изпреварил.

                Наздраве
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Баси бавния писач съм...
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    А пияч?
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                      О Благодарско...остарех да резбера че съм имала и Язе имен ден..ма по добре късно отколкото никога Пък и сигурно са ни намелели празниците че ни сложиха именни дни и на тия дето си немахме да са...нещо натъжим...
                      Дидо що мощна бре леля тъкмо щта обръща няя мноо са мъчиш само са кефиш и виж къФ Дюшек отдоЛе га немаш сшлш хапваш и айде ...
                      Наздраве!
                      Леле, аз знам, че ми мислиш доброто, ама леко съм наплашен от таквиз балкони. Последно много се давех, нищо че беше отдавна. Друго си е да е снажна като мен, та да си хлопаме като костенурки. Наздраве на теб и на чича, и на който още е тук. И здраве, другото се изкарва.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                        Гриша , аз с това почвам ти с това свършваш
                        Наздраве
                        Утре ме чакат едни врати да ги направя като нови, а брат'чеда е в запас (иначе да съм отнесъл плувката и аз), та гледам да отложа колкото може повече... маани ми трЕбе да пръскам касите измЕсто

                        Пак наздраве!
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Бавния, аз отварям последната бира!
                          Наздраве!
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                            А пияч?
                            Уха!

                            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                            Бавния, аз отварям последната бира!
                            Наздраве!
                            А след последната, к'во?

                            Наздраве!

                            п.п. Верно съм бавен..., но на някои така им харесва
                            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                              Утре ме чакат едни врати да ги направя като нови, а брат'чеда е в запас (иначе да съм отнесъл плувката и аз), та гледам да отложа колкото може повече... маани ми трЕбе да пръскам касите измЕсто

                              Пак наздраве!
                              Слагай завеси, и без това е модно по замъците, като вашия, к'во ще се занимаваш с глупости? Наздраве!
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                                Слагай завеси, и без това е модно по замъците, като вашия, к'во ще се занимаваш с глупости? Наздраве!
                                Два дни т'ва прайм - опаковам като онзи не българин-К(х)ристо, да дойде да види той откъде иде 'ляба...
                                Наздраве!
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X