Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Беден ми бил речника, я глей кви ги вихрим с коуежката в момента (на едно друго място):
    ....
    Ба та мата!!!

    Наздраве.
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
      Ба та мата!!!
      ...
      Ко?

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        То пъ от какво ли разбираш? Освен от асансьори де....
        Наздраве!
        Да не би някой, някога, някъде да е заседнал или пък е носил багаж по стълбите, щото Таргата разбира от асансьори

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Ко?
        Като се видим ще ти кажа вица

        Наздраве.
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          На Поля баща и. Ква цена, къв Балуф. Де да знам бре. Питай го него. Кажи му че с Богито са говорили. Аз от тоци не разбирам.
          Разбрах. Не ми върши работа.
          Всъщност свърши ми, ама не баш като за мен. Мамка им и пари...
          А така перфектно си работеше системката, но понеже се развил болта който държи планката, която пък задейства датчика... Мамка им руска, как може на другите машини да не се разхлабват никакви болтове, а на техните "произведения" да се налага да се преглежда всичко из основи след всяко излизане от гаража.
          Има някакво хлопане в лагерите на раздатката, и съм сигурен, че ако я отворя и притегна гайките-всички луфтове ще се оберат, ама на...

          Няма значение, важното е да ни е гадно. Нищо, че по света има машини които карат по половин век без да се налага да се регулират. Да не говорим за смяна на лагери или други части...

          Айде последно наздраве, изпих си дажбата. Лягам, ама цяла нощ има да се будя, и да си мисля за датчика. Такъв съм си-имам ли нещо за свършване-не мога да спя, а цяла нощ го мисля.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Да не би някой, някога, някъде да е заседнал или пък е носил багаж по стълбите, щото Таргата разбира от асансьори




            Наздраве.
            Второто, разбира се! Дано не се случи на някой заседнал да чака Тарга.....
            Наздраве
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
              Ко?

              ........ ........
              Д'е си ги намираш тия ... меки? ...
              Аз си търся женки "леки"
              Видни убавици с големи .ици.

              Наздраве, че скоро ще ми свърши кашуто.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Разбрах. Не ми върши работа.
                Всъщност свърши ми, ама не баш като за мен. Мамка им и пари...
                А така перфектно си работеше системката, но понеже се развил болта който държи планката, която пък задейства датчика... Мамка им руска, как може на другите машини да не се разхлабват никакви болтове, а на техните "произведения" да се налага да се преглежда всичко из основи след всяко излизане от гаража.
                Има някакво хлопане в лагерите на раздатката, и съм сигурен, че ако я отворя и притегна гайките-всички луфтове ще се оберат, ама на...

                Няма значение, важното е да ни е гадно. Нищо, че по света има машини които карат по половин век без да се налага да се регулират. Да не говорим за смяна на лагери или други части...

                Айде последно наздраве, изпих си дажбата. Лягам, ама цяла нощ има да се будя, и да си мисля за датчика. Такъв съм си-имам ли нещо за свършване-не мога да спя, а цяла нощ го мисля.
                За локтайт не си ли чувал?? Ама трябва да се почисти, пък после да се измие с курамусин, па да изветрее, нямаш нерви.

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Второто, разбира се! Дано не се случи на някой заседнал да чака Тарга.....
                Наздраве
                Ша чака, ша чака и като види че не идвам, кърти пода и продължава. Наздраве, ама ще лягам след малко.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Мале, Вив, моЕ ли такъв предател да си Да оповестиш фината ни лирика така на всеослушание! Внимавай, че очите Му всичко виждат и ушите Му всичко чуват

                  Наздраве, банда, чак сега стигнах до вас - гости, деца и т.н.
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Баси приказките от 2000 и две нощи
                    Наздраве с винце

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Поздрав за Гриша и Колето, дето сънува седмия си сън и попръцква под юргана.

                      Старото време или годините когато ги слушахме като лапета няма да се върне
                      Наздраве братлета!
                      Последно редактирано от тихич; 26-11-13, 23:20.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве Тихич
                        Наздраве и лека
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добре съм Ви заварил!
                          Наздраве!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Наздраве! Дедо Коко, поздрави Мечо!
                            Мечо биде по-здравен и каза да ти се връща.
                            Вии легнахте ли вече?
                            Аз имам половица винце за доизпивание,
                            та Наздраве!
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Половин час чета дивотиЙте, ма разбраф дека Тишо си е придобил заварожен. Честито, Тихич!
                              Наздраве!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Така и така съм не на мястото си, ще разчертая един таван (тип растер 60/60 см), пък утре ще стане ясно колко съм заработил. Само да не тупна от магарето (то пък високо бе деба и тавана с таван - 3,30м), едно торпедо Ариана си е едно торпедо...

                                Наздраве!
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 90 потребители онлайн. 0 потребители и 90 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X