Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ми казвайте, ако трябва да нося чинията.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Ми казвайте, ако трябва да нося чинията.
      ... ...

      С к'во е пълна?
      И защо само чиния, тенджере, казан, бидон ... чаши нема ли? Буренце нещо?

      Наздраве!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        С к'во е пълна?
        И защо само чиния ... чаши нема ли?
        ..
        А, не знам, Десо е виновен, всичко друго носеше в бутилки...

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Искаш да кажеш датчика от велосипед.
          Отново не си в час... Явно остаряваш, време ти е да се замислиш за едни други, старчески заведения...

          За сведение-имам си съвсем нормален трип(от Янислав), като ползвам датчик Baluff. Напрегни си мозъка и кажи тази фирма дали е читава... Преебаването на датчика си беше моя грешка, ама аз съм си такъв-немарлив. Надявах се да няма изместване на металната част която задейства датчика, щото стягах кардана, а тя се крепи на единия болт. И явно железото е удряло в датчика, та го е разпундило.
          Утре ще видя какво ще намеря. Дали нов датчик, дали някакъв от АБС, или от положението на коляновия вал-действието им е едно и също. В краен случай ще навигираме по ГПС. Имам обещано от две места навигация която засича на 10 метра, но това е за краен вариант.

          Наздраве ви.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Обади се на Тошко и го питай какъв датчик ще ми копува. Вземи си същия, че да ти е мирна главата. Това го има в Шумен в някакъв магазин. 26 лева.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Оцапахте темата. Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве на всички!
                Бара си ми е оазис тук се възраждам и се умъртвявам

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Ми казвайте, ако трябва да нося чинията.
                  Утре ще му се обадя. Щото сега е малко на границата на възпитаното за телефонии.

                  Наздраве!
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Оцапахте темата. Наздраве!
                    Ади мъ, ти с тоя бедния речник, само наздраве знаеш. Ама пък млекопитаещия те бие отвсякъде. Наздраве де.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Обади се на Тошко
                      Кой Тошко? Панайотов, или таксито?
                      Щото с Панайотов се чух преди 2-3 часа, и рече една цена за Балуф...
                      Абе ще се оправя все накак.
                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздравиииии пиенки
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          В момента 9 потребители разглеждат темата. (8 регистрирани и 1 гости)


                          Ей, БарОт се напълни!

                          Наздраве!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Кой Тошко? Панайотов, или таксито?
                            Щото с Панайотов се чух преди 2-3 часа, и рече една цена за Балуф...
                            Абе ще се оправя все накак.
                            Наздраве.
                            На Поля баща и. Ква цена, къв Балуф. Де да знам бре. Питай го него. Кажи му че с Богито са говорили. Аз от тоци не разбирам.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Беден ми бил речника, я глей кви ги вихрим с коуежката в момента (на едно друго място):

                              Vili:Вино нЕма, тъмна бира към душата ми напира. В тоя леден студ и снЕг най-обичам юрган мек! И за всички подстрекатели има спиртни отоплятели
                              Вива: Вино има, поне за трима, за цяла зима... Ако да е снег, не обичам да е мек. Спиртни отоплятели за всичките приятели. Па да видим ний тогаз, де се крие дедо Мраз?
                              Vili:Дядо Мраз си знае, че с нас ако се заиграе, цела зима даже три тиквата ще му заври! Та по тоя повод важен, тук ще правя извод снажен : пийте вино и ракия, за да нема простотия!
                              Вива:Е след тази мисъл мъдра, аз отивам да се къдря.
                              Vili:Зарежи я тая преса, да не си ми ти контеса, сипи си едно питие, па ко ще кво ще да Е!
                              Вива: Ква ти преса, Вили, мен така са ме учили, да си мия все краката, лятоска - в реката. А косата ми се къдри, все от мисли мъдри, дето идат на талази, докато ме мечка гази. ....( Сега се търси мечката.)
                              Vili:Таа мечка, дет се търси, да не земе да се смърси! Щото в тоа студ и снег, има некой, дет е мек!
                              Вива:Ти да видиш, как ми избягаха римите при тая мисъл......
                              Vili:Кажи молим тия рими, не се предавай - помогни ми! Тука все сме лични мОМи с наши лични си прийоми! Тъй че в тоя леден вечер хладен ич не давай ти на заден!!!
                              Вива: Подстрекател си да знаиш, хич недей да ми се маиш, взимай се у две ръце, да направим ний хорце, ако не на сбирката на бара, то поне на светофара!
                              Vili:Сто процента съм във джаза, аз ще да ти го докажа. Дружно в Жоровото ранчо ще засвириме на банджо. И под звуци музикални ще сме супер уникални! Само ти кажи кога, аз за да се наглася!

                              Айде наздраве, отивам да пиша рими, пък после - ще спими.
                              Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 26-11-13, 21:57.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                . Аз от тоци не разбирам.
                                То пъ от какво ли разбираш? Освен от асансьори де....
                                Наздраве!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X