От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Е сега пък и гадове!!Да не ти изядоха паламуда който ти се суши на терасата? Наздраве!
Е сега пък и гадове!!Да не ти изядоха паламуда който ти се суши на терасата? Наздраве!


Тук са 70 потребители онлайн. 0 потребители и 70 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар