Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Като нема бира минавай на ракия. Що се предаваш?!
    А за легането - време е.
    Айде наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Слушай сега, Дидо. Първо и задължително условие е да си отгоре (брат'чед, нЕма да се обаждаш) - на най-високото място, така че да виждаш всичко и всички. Отделно, че всички трябва да виждат теб, щото си им пример... Никакви балдахини, това са го измислили еврогейските благородници, щото ги е било срам... от това, че пият мляко Забравяш и за мрежата против комари - нея пак са измислили ония същите, щото ги е било страх да не им го отпере нЕкой... комар, дето не е близвал мляко, а лочил ракия, вино и бира за закуска.
      Така, лека по лека, стигнахме до това какво трябва да има един благородник около ложето си! Първо: Трябва да има ложе. Второ: Ложето да е винаги затоплено от тяло на противоположния пол и ти върху него (ложето). И последно: Над теб, ложето ти и каквото има до теб, трябва да са звездите! Никакви балдахини, черчевета и др. парцали.
      Други работи също трябват, но те са по индивидуален проект и въпрос на вкус. Подробности като се видим

      Наздраве
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Влизам, този път по хубав повод - да честитя Имения ден на Доби и да кажа наздраве както на нея за неуморната организационна работа по спасяване на момичето, така и на всички веселящи се в бара.
        Наздраве.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве! За Доби!
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Честито на Доби. Аз, както се знае и в Клубът Ми, до сега бях на гости на Vili4ka. Преядох със 100 вида манджи и мезета, препих /с мляко/ и сега ви казвам: Ае.......
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добро утро и честит празник на Доби! Жива и здрава да си, кака
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро+ Доби, честито!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Щом наш'та леля има празник-честито. Да е жива и здрава, да свърши диетата, да ожени и другата дъщеря, да има един куп внуци и да започне да идва по сбирки.

                  Наздраве с кафе.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Щом наш'та леля има празник-честито. Да е жива и здрава, да свърши диетата, да ожени и другата дъщеря, да има един куп внуци и да започне да идва по сбирки.

                    Наздраве с кафе.
                    Добро утро на всички. Честито на Доби. Да е жива и здрава. На лято ще гледам да я излъжа някак си, да дойде на събора.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро и честито на Доби! Жива, здрава и много обичана!

                      Женя Вълчанова 0888272565

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        ЧЕСТИТО!
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Доби, всичко най хубаво и от мен.
                          Да дочакаш и отгледаш внучки именячки.
                          Назкайве , че чукам стинки.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Да изпием по един чай преди голямото обедно ядене. При нас е топло пролетно време. Направо не ми се седи в магазина.

                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ми добре, чай- чай. Наздраве
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Елате в Клубът Ми. Обедното кафе е сервирано....
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X