От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
И адаша (двоен- и по булка) не отрази че ще му помагам за късния Никулден!
Кольооооо.
Наздраве!
И адаша (двоен- и по булка) не отрази че ще му помагам за късния Никулден!
Кольооооо.
Наздраве!


Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар