Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    И адаша (двоен- и по булка) не отрази че ще му помагам за късния Никулден!
    Кольооооо.
    Наздраве!
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      НаздравИ!
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        За скъсаняк като мене.........

        Че и цитронадата иска зимни гуми...
        Саше, и астрата, и каминч1ето искат зимни гуми. Форд нисана е с АТ, ама на няколко години, там се надявам на 4Х4, Та затова и не го мисля, ама в семейството сме вече 3 шофьори, скоро и четирима. Смятай каква конкуренция за коли, отделно от кого се очаква да ги обслужва. Е, голямото лапе си поема издръжката на форд нисана, че напоследък той го кара, ама за всичко друго се чака на мен. Не работя(в смисъла приет като "получаване на заплата"), инак се скъсвам от бачкане, няма пари, имам борчове в размер над 15 000, но все пак ще ида на сбирка.

        Та-"засрамете се бе". Вече по веднъж на година организираме сбирка на бара, все ще можете да си позволите едни 40-50 лева за каузата. Няма да кажа за кого става въпрос, ама преди малко на лична комуникация ми каза "Ако трябва назаем ще взема, ама ще дойда на сбирката".

        Та така. Макар да се обърнах персонално към тайгъра, това беше обръщение към всички колебаещи се.
        Няма да кажа, че който е заявил интерес, а се е отказал-ще му приложа специалното наказание-личен бан, който ще бъде последван и от други баруващи.

        Наздраве, и си мислете...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
          И адаша (двоен- и по булка) не отрази че ще му помагам за късния Никулден!
          Кольооооо.
          Наздраве!
          Ооопааа......
          Ще почерпим бе, не съм се съмнявал.
          Само да стане сбирката, че като гледам как се плашат хората...
          Кво се плашите бе? Парите се изкарват. Трудно или лесно-според конкретния индивид, и занаята му. За сбирката аз лично очаквам да "олекна" с 50-60 лева. Не са ми малко, но пък и не им се плаша чак толкова. РАзход като всеки друг. С тази разлика, че този разход е направен за кеф, за разлика например от парите дадени за антибиотици.
          А и след няколко(а и след няколко десетки години) ще имаме спомени за които ще разказваме с кеф на току-що пръкналите се лапетии, с все хормоните им и мерака за купон и пиене.

          Та мислете си, ама не много.

          Наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Май трябваше да кажете - трима Николайчовци канят гости за имен ден, носете си ядене и пиене.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              А па Вива си счупи стената!

              Наздраве!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вили, мани ще ми се смеят бре...

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Нищо смешно няма - да идват да мажат или както там се казва операцията по оправяне на счупени стени! Бар ли е това или лукова глава?!?! Хм!

                  Наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Май трябваше да кажете - трима Николайчовци канят гости за имен ден, носете си ядене и пиене.
                    Аз май съм младежа на триото. Което не ми пречи да донеса винце, и някоя друга мръвка. По-дъртите да си правят сметките.

                    Първоначално публикуван от VКili4ka Преглед на мнение
                    А па Вива си счупи стената!
                    Да не се е блъснала деро в дуваря?...

                    Последно наздраве, аз се предавам.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Коле, наречи ме ако искаш лигльо, но съм се научил без колата си да не ходя никъде. С течение на годините обикнах свободата и независимостта на собствения превоз. Имал съм възмпжност да пътувам от чужбина с други и да си деля разходите, но съм предпочитал да пътувам сам и да не завися от никого. Това не значи, че не бих предложил превоз. Просто НИКОГА не бих приел пари.
                      Та, няма да правим сметки тука, ама нито са 30-40, нито 50-60.
                      Предвид факта че ми се очертава да пътувам и работя на 60км цяла зима, някакси ми се струват достатъчно важни гумите.
                      Като казвам това, ти ще го приемеш като оправдание, не се съмнявам.
                      Имам желание да дойда, но не мога да знам толкова време преди това.
                      Всеки си знае.
                      Наздраве, без кахъри!

                      ПП: Ако не успея, ще намеря начин да ви пратя пиенье да се издавите.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Багер, попадията пита дали има вана, ако имало нема и да мислим ами идваме директно.
                        Сега по-сериозно, надявам се след четеримесечен ремонт да се нанасям по него време.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0005.jpg
Прегледи:3
Размер:85.4 КБ
ID:5539096

                        Наздраве от мене

                        ПП

                        Има и други причини поради които не можем да кажем нищо. Надявам се всичко утре в болницата да мине нормално и попадията да се чуства добре, тогава вече ще помислим по-сериозно

                        ППП
                        Саше ако пратиш и бургани още по-малко ще мислим ;–)
                        Последно редактирано от FREEFLYER; 20-11-13, 21:13. Причина: пп
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ми в стаята дето бях аз беше с душ кабина. Другите - не знам, ама едва ли. Разгледайте на сайта де.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Виве, ако може да помагаме с дзидване, викай.
                            Айде, наздраве!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Нема страшно, Саше, монтирвам ТВ-то на стената и Вили ме бъзика. Една стена повече или по-малко не е от значение, има още доста.

                              Наздраве.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Пука ти! Важното е рапидките (научих нова дума!!) да са здрави !! И ТелевизорО!

                                Наздраве!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X