От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Времето ми е твърде зимно и тъмно за бира. Мисля да пробвам един весел чай. Ама по-весел.
Наздраве!
Времето ми е твърде зимно и тъмно за бира. Мисля да пробвам един весел чай. Ама по-весел.
Наздраве!
Тук са 39 потребители онлайн. 0 потребители и 39 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар