Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Айде сега, защо да слага моя снимка? И без това ни бъркат...

    Наздраве!
    Ти имаш масторбиши,теб никой не може да те обърка.Стига рИва!Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Наздраве на рожденника
      Ти гЪ ще дойдеш на море да почерпи бре,а?Наздраве!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
        Коле,защо махна снимката?Сложи една на трактора бре!Наздраве!
        Скоро и съвсем може да зачезна.
        Този форум вече не е моят форум. Стана миш-маш, по скоро-тюрлю гювеч. Ако искам нещо такова-фейсбук е всеобхватен.
        Тук съм заради готините хора, смисленият като цяло форум, ама май само готините хора останаха. А други, също много готини вече не идват тук.
        Парите развалят всичко, да знаете.

        Оттук-оттам чувам, че ще се прави нов форум посветен на офроуда, и стане ли-задължително ще съм там, и ще помагам за развитието му.
        Което развитие ще се стремя да е по път различен от този на сегашния форум.

        Айде стига съм ви отегчавал, наздраве. Вече с винце и печено пиле.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Скоро и съвсем може да зачезна.
          Този форум вече не е моят форум. Стана миш-маш, по скоро-тюрлю гювеч. Ако искам нещо такова-фейсбук е всеобхватен.
          Тук съм заради готините хора, смисленият като цяло форум, ама май само готините хора останаха. А други, също много готини вече не идват тук.
          Парите развалят всичко, да знаете.

          Оттук-оттам чувам, че ще се прави нов форум посветен на офроуда, и стане ли-задължително ще съм там, и ще помагам за развитието му.
          Което развитие ще се стремя да е по път различен от този на сегашния форум.

          Айде стига съм ви отегчавал, наздраве. Вече с винце и печено пиле.
          То форуми за офроуда и сега си има много,не знам що се впрягаш толкова,щом си тук заради готините хора не обръщай внимание на другото!Ае наздраве и се надявам че ще се гледаме още дълго време по мероприятия като националния събор и подобни!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Наздраве, мОми!
            Миро, благодаря за помощта с резачката!
            Оправих я. Справка, темата.
            Наздраве на всички!
            Радвам се,че съм помогнал.
            Наздраве!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Няма как да има различно от това развитие, Коле! С масовизацията на форум, който и да е той, нахлуват всякакви хора с всякакъв капацитет и интереси. Те не са лоши. Но са много и са различни. И фокуса се размива, защото ето тук вече има теми от "джипка" до "искам да се запозная". Така става с ВСЕКИ форум, който е отворен и общодостъпен. Предимството на този обаче е в това, че те готините хора са си тук, че ТИ познаваш тези готини хора, благодарение на "тук", че ТИ си тук с тях, и че можеш и в реала да си с тях. Останалото са глупости.
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Браво, Вили!
                Наздраве!
                Аз мисля че в техническите раздели, нещата са си сериозни.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Браво, Вили!
                  Наздраве!
                  Аз мисля че в техническите раздели, нещата са си сериозни.
                  Така е - техническите са си технически, тези за състезания също - Кольо знае, защото участва. Останалото е пълнеж за такива като мен, които нямат какво ново технически да споделят и на състезанията са предимно зрители, морална и кетъринг подкрепа Но и аз дойдох тук заради готини хора, които ми показаха форума, и останах тук заради тях/вас.

                  Наздраве
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Много точно, Вили. И на мен не ми пречи, светът е шарен, форумът - също.

                    Наздраве с ракий.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      Така е - техническите са си технически, тези за състезания също - Кольо знае, защото участва. Останалото е пълнеж за такива като мен, които нямат какво ново технически да споделят и на състезанията са предимно зрители, морална и кетъринг подкрепа Но и аз дойдох тук заради готини хора, които ми показаха форума, и останах тук заради тях/вас.

                      Наздраве
                      Сега трябва да почерпиш,че ти позволяваме да казваш такова хубави думи!Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        Сега трябва да почерпиш,че ти позволяваме....
                        Благодаря, мамо, че ни позволяваш и да пием тука.

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ако аз лично трябваше да изхвърля нещо от този форум, бих изхвърлил политиката и свързаните с нея оле-мале-та.
                          Мисля че техническите форуми са си на ниво с много малко изключения. Не визирам раздели като сравнения между модели и какъв таралясник да си купя, които дават простор на меренето на атрибути.
                          Какво да имам против раздела за разходки, пътешествия и пътеписи, примерно?
                          Това е съвсем субективно, разбира се.

                          Наздраве от мен на цялата компания!
                          Тишооооо! Дек' си бре, магаре?!
                          Ае, че го закъсахме с цигулките!


                          Сонче, фанете та окупирайте библиотеката!
                          Стига с тая работа!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Благодаря, мамо, че ни позволяваш и да пием тука.

                            Наздраве!
                            Маминото...ти си едно от най-не послушнитеМа нали си ми чадо,щети простя като ме почерпиш едно ВИСКИ като на дедо поп!Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                              Сега трябва да почерпиш,че ти позволяваме да казваш такова хубави думи!Наздраве!
                              Заповядайте:

                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Така е - техническите са си технически, тези за състезания също - Кольо знае, защото участва. Останалото е пълнеж за такива като мен, които нямат какво ново технически да споделят и на състезанията са предимно зрители, морална и кетъринг подкрепа Но и аз дойдох тук заради готини хора, които ми показаха форума, и останах тук заради тях/вас.

                                Наздраве
                                Съгласна съм с всяка дума.
                                Кольо, не са толкова много местата, където можеш да срещнеш свестни хора.
                                А и еднаквото хоби, съвсем не означава "една кръвна група".
                                Наздраве!
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X