От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Другия път ти ще се бориш за лепенката, а аз ще я крия

Наздраве.
П.П. Буркан не ми трябва...
Другия път ти ще се бориш за лепенката, а аз ще я крия
Наздраве.
П.П. Буркан не ми трябва...



Тук са 38 потребители онлайн. 0 потребители и 38 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар