Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Случка от вчера. Идва Ivan J да му заваря едни планки. Заварявам ги, ама джилязото горещо. До СОто се търкаля някакво шише от кока кола с вода. Иван пипва шишето и пита дали е вода. Отговарям утвърдително. Нашия полива джилязото и познайте как се умирисахме на кръчма. Оказа се ракия. Че и хубава. Утре трябва да си я прибера в мазата при другите странни шишета.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве! Драго, що да отказваш пиенето, бре? Да не те изгонят от Бяла Слатина тогава? А и не се сещам къде ще отидеш по региона, такъв непиещ... От Търнава, през Попица, Галиче, Алтимир и Борован, не се сещам да познавам някой, който да не пие...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        ....Нашия полива джилязото и познайте как се умирисахме на кръчма. ...
        Това некъф нов вид термообработка ще да е. .Алкохолна оксидация
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Тук съм Кольо. Мислех да отказвам пиенето но не се получава. Наздраве на всички
          Ууу, мръсник, как може да ти дойде такава греховна мисла... Още малко и щеше да станеш втори член на клуба Му...
          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Кольо ... май ти идва много ... това винпромското ...?!?

          Ракийката и сиренцето са домашни ...
          Домат и да искам ... няма от къде да ти извадя.

          Ама ... важното е да е на масата.
          Наздраве!
          Не ми идва много, даже ми е малко, ама няма повече...
          Относно салатата-не ми се връща да рова, ама май беше написал "домашна салата". Та затова и казах, че не е домашна. Ама не споря де, след малко ще погледна.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Оправдания! Умирисах се на кръчма, докато калявах стоманата... баси

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Таргов, ще имаш грах на онзи свят, да знаеш... Бива ли да не знаеш какво имаш за пиене из гаража и така да зяносаш ракията? Пък била и хубава...

              @ Ангел-не мъчете хубавото дете бе. След години ще съжалявате, да знаеш. Сега като пораснаха моите така ми се иска да има едно такова дребно човечЕ край мен да ме радва, ама няма, вече са дърти магарета, и имат собствено мнение. И мислят, че са по-умни от баща си...

              Наздраве на всички.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Т...така ми се иска да има едно такова дребно човечЕ край мен да ме радва,...
                Наздраве на всички.
                Действай
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Да се пофаля и аз .Супичка от агнешки карантии и водчица ..... ммммм страхотно е
                  Наздраве
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Таргов, ще имаш грах на онзи свят, да знаеш...

                    Наздраве на всички.
                    Колев, ти като си подкарал на зеленчуци и варива, на Румен оплю доматите и краставиците, сега и на Таргата подкара грахта....не знам дали дане те поздравя с оная песен, за "цъфналата ръж"...
                    Наздраве!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Действай
                      Абе действам аз, ама жената е на "ръчна спирачка", че на тези години да започваме всичко отначало-мерси... Момчетиите са на ред да действат, ние ще се радваме да диндякаме техните производства.
                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Колев, ти като си подкарал на зеленчуци и варива, на Румен оплю доматите и краставиците, сега и на Таргата подкара грахта....не знам дали дане те поздравя с оная песен, за "цъфналата ръж"...
                      Наздраве!
                      Тц, варива не ям. Или поне не без до тях да има мръвка, пък ко ще джумерка да е.

                      Пък таргата си е за плюване, бива ли да зяноса тъй хубавата ракия...
                      Песента я дай, че не се сеща, коя беше. Сещам се само за една на Влади Тотев, ама май не ще да е тя...

                      Наздраве на бара.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Абе, ютре е Трифон.
                        А, наздраве!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве! Коле гледай Скрапа, като му стане скучни и ...ново издание. Не се плаши, не е страшно. Ники, кажи му бе!!! Наздраве!
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                            @ Ангел-не мъчете хубавото дете бе. След години ще съжалявате, да знаеш. Сега като пораснаха моите така ми се иска да има едно такова дребно човечЕ край мен да ме радва, ама няма, вече са дърти магарета, и имат собствено мнение. И мислят, че са по-умни от баща си...

                            Наздраве на всички.
                            По-малко е нужно, да има уважение към майка си!Цял ден е непослушна и след като се прибрах,за 10мн. в ъгъла и стана друго момиче!

                            Наздраве!

                            Коле да ти е пратя за някои друг месец да е погледаш бре!Ма да ми е върнеш с армаган-ракия
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Свърши ми вече салатката, ама ... две ракийки успяха да минат покрай нея.
                              Отивам да оглеждам по терасата какво винце е останало .... мезе за него има .... едни петалки се мандахерцат на пръта.

                              Наздраве.
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Ачо , ако се изпратя аз при теб да ме гледаш некой месец с къф армаган ши ме върнеш бре
                                Наздраве
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X