От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Само да ви напомня че утре сте на работа,всички вие пияндурници такива!
Наздраве с ракийка и зеуе!
Само да ви напомня че утре сте на работа,всички вие пияндурници такива!
Наздраве с ракийка и зеуе!
Наздраве с ракийка и зеуе!
Наздраве!
Наздраве!Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар