Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве Доби!
    Наздраве Митак!
    Наздраве дедо Ники!
    Наздраве на Бара!
    Кеф ми е ,че Ви познавам!
    Само наздраве!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве да е!
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Сменяй вратата!
        Наздраве!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Водкен със сужукен
          Наздравен
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Сменяй вратата!
            Наздраве!
            Ти ма умря бре...ключа по скъп значи....
            А Наздраве!
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
              Ти ма умря бре...ключа по скъп значи....
              А Наздраве!
              Ами не. Не е ясна снимката и дано не съм прав, но такива слагаха по китайските врати. Ако е така, друг не става. За това казвам смяна на вратата. Трябва да я видя. Дано греша!
              Наздраве!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве Гриша!
                Таралежите се раждат с бира блатле!
                Наздраве!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Пак не си разбрал. Кой ще идва на збирката в събота? Да знам какво да облека. Наздраве.
                  Брой ме и мен. Относно облеклото - обувки с висок ток

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Събота ще праим сбирка. Примерно в Панчаревската кръчма. Като гледам, наплива е голям, засега сме аз, Тарга, може би сватовете, Жоро евентуално и едва ли Евгени.
                  Брат'чеда шЪ дойде... надявам се де...

                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  Наздраве Гриша!
                  Таралежите се раждат с бира блатле!
                  Наздраве!
                  Ах, как ме надуши!!! Ти не си човек, а машина... и аз се радвам, че те познавам. Малко на патерица-ама Честито....

                  п.п. Бирата свърши и съм на една дваесе градусова кайсиева... на никого по никакъв повод не пращам... точка!

                  п.п.п. Забра'их да кажа НАЗДРАВЕ
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3



                    С тъга си спомням за това време. Не клипа а песента.

                    Наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Ами не. Не е ясна снимката и дано не съм прав, но такива слагаха по китайските врати. Ако е така, друг не става. За това казвам смяна на вратата. Трябва да я видя. Дано греша!
                      Наздраве!
                      Гена, Ич не я знам ква е по народност и вероизповедание....тук сме на квартира(и вече не сме съседи на брадчеда ти)...днес не ми остана време да видя има ли наоколо ключар, не остана време и в Мола да видя......трябваше количка за бъдещото внуче да купувам.
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        У форума, на неколко пъти, предлагаа колички. Що не си ареса некоя?
                        Я наздраве!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                          ......

                          С тъга си спомням за това време. Не клипа а песента.

                          Наздраве!
                          Не успя (щото бързаше) да се видиш на Събора с моите наследници какви проблеми ми създават...! Вече в София - чак мутра наема друга мутра, да пази на първата мутра (съсед ми е) детето от Преслав (не го познаваш, щото бързаше... за големия син говоря - девет годишен е) 'лапето, дето ако не бях аз ще ше да е в нЕкой дом за... зарежи... направи добро-изяж л@йно.

                          Бе наздраве
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Не успя (щото бързаше) да се видиш на Събора с моите наследници какви проблеми ми създават...! Вече в София - чак мутра наема друга мутра, да пази на първата мутра (съсед ми е) детето от Преслав (не го познаваш, щото бързаше... за големия син говоря - девет годишен е) 'лапето, дето ако не бях аз ще ше да е в нЕкой дом за... зарежи... направи добро-изяж л@йно.

                            Бе наздраве
                            Гриша, имате прекрасни, умни и красиви деца....да са ви живи и здрави и все така да ръстът.....Я не си слагай на душата ядове...който не му е чист акъла той да си бере грижите....
                            Божич, хич и не съм поглеждала какво се предлага във форума....първо внуче обещахме нова количка(цената и като за малолитражка)
                            А Наздраве!
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                              Не успя (щото бързаше) да се видиш на Събора с моите наследници какви проблеми ми създават...! Вече в София - чак мутра наема друга мутра, да пази на първата мутра (съсед ми е) детето от Преслав (не го познаваш, щото бързаше... за големия син говоря - девет годишен е) 'лапето, дето ако не бях аз ще ше да е в нЕкой дом за... зарежи... направи добро-изяж л@йно.

                              Бе наздраве
                              Не знам какво да кажа братле за да ти спъна мъката
                              Вярвай ми блъскам си тиквата да намеря думи които да те живнат
                              И само пиша и изтривам
                              Наздраве братле!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Я всички равнис, мирно! Къде ми се загубихте тука, а? Единствен Тишо има оправдание! Другите:
                                НАздраааааа-Ве!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X