Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    На стоп?
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
      На стоп?
      Май не става. Трябва да съм с костУми и куп документация. Пък и едва ли ще ме пуснат по този начин. Но мерси
      Пак наздраве

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ами Иве с прехвърляне, няма начин. Франсетата дето идват при нас обикновено идват през Базел.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Мерси, Виви. Да, няма начин без прехвърляне. Въпросът е откъде е най-добре. Има вариант и през Франкфурт.
          Наздраве

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве! Надявам се да не затворят бара на 2000-ото мнение...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Наздраве! Надявам се да не затворят бара на 2000-ото мнение...
              Да не се чувстваш виновен само ти - 2001-во наздраве на страница 100.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Иве, виж през Mulhouse (Мюлуз). Това е град до Базел, от там летят към цяла Франция. А ти може да летиш от София до Базел. Там има някаква връзка, ако искаш утре ще питам, имаме две-три франсета в момента тука.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Мерси, Виви, не се тормози. Това ми е достатъчно. Другото ще си го проверя. Разбързала съм се, защото искам да запазя по-рано самолетен билет ... донякъде. А после може и с влак.
                  Пак наздраве

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    [QUOTE=Ива;2081610Някой да знае евтин и бърз начин да се стигне до Страсбург, няма директен полет от София до там[/QUOTE]
                    WizzAir имат мноо с прекачвания в Париж. А, ако искаш, мое те хвърля до там със спортното Ми Диджейско Рено Меган Купе. За реванш, Гришата ще ме закара 3 пъти до Наполи и обратно.......
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                      WizzAir имат мноо с прекачвания в Париж. А, ако искаш, мое те хвърля до там със спортното Ми Диджейско Рено Меган Купе. За реванш, Гришата ще ме закара 3 пъти до Наполи и обратно.......
                      Вярно че млякото е вредноНаздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        У Наполи не пият мляко, уви...

                        Наздраве на всички, аз съм на ракия с кьопоолу. С много чесънТ. За вечеря-свинско с кисело зейе(от вчера, ама през микровълновката няма значение), и после съм на червено винпромско. Смес от мерло и памид, обща цена 3 лева за литър. Скъпичко е, ама кво да направя като ми се пие мамка му...

                        Пак наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          У Наполи не пият мляко, уви...

                          Наздраве на всички, аз съм на ракия с кьопоолу. С много чесънТ. За вечеря-свинско с кисело зейе(от вчера, ама през микровълновката няма значение), и после съм на червено винпромско. Смес от мерло и памид, обща цена 3 лева за литър. Скъпичко е, ама кво да направя като ми се пие мамка му...

                          Пак наздраве.
                          Менюто е добро тази вечерНаздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                            WizzAir имат мноо с прекачвания в Париж. А, ако искаш, мое те хвърля до там със спортното Ми Диджейско Рено Меган Купе. За реванш, Гришата ще ме закара 3 пъти до Наполи и обратно.......
                            Ми може да минем през Naples, както казват франсетата, 'зимаме к'вото трябва, после Страсбург `сичките за ден-два и после обратно по същия маршрут, м?
                            Наздраве
                            Последно редактирано от Ива; 29-01-13, 18:39. Причина: Наздраве :)

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Е, то ако ще се прави екскурзионно пътуване, се включвам и аз. Ама ще минем и през Суис - на път ни е.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                                Е, то ако ще се прави екскурзионно пътуване, се включвам и аз. Ама ще минем и през Суис - на път ни е.

                                Наздраве!
                                Мойто не е екскурзионно никак, но не пречи. Италия, Швейцария, Франция, се е европейско село, кво толкова. Тъкмо да видим как я карат, как е работната/следработна култура и т.н.
                                Наздраве, отивам да видя манждата за утре как й понася печката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X