От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
От те няма да ни напийш. Сами е тъпо.
Наздраве!
От те няма да ни напийш. Сами е тъпо.
Наздраве!
утре па у гората ....лошото е че ми ги нема помощниците

Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар