От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
И тука е много благо временцето. Откога го чакам аз това време. Аман от жеги!
Наздраве с биричка!
И тука е много благо временцето. Откога го чакам аз това време. Аман от жеги!
Наздраве с биричка!
)
Ае,щом си казал!
Тук са 176 потребители онлайн. 0 потребители и 176 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар