От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Жоро си седеше на работното място,и нито един лев нямаше в касата.Срамота.
Жоро си седеше на работното място,и нито един лев нямаше в касата.Срамота.
Тук са 223 потребители онлайн. 0 потребители и 223 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар