Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Баси тая профилактика ми размъти тиквата. Никви ракии вече, само бира и ритъм&блуус. Наздраве!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      А ти скъта ли някой лев за него?И ми носи спечелената ракийка!Наздраве
      Ох, не съм. Ма ще взема назаем, ама на събор ще дойда. То не е за изтърване. Цяла година си пишем наздраве през копчетата, и веднъж ще може да се съберем всичките заедно, и аз да отсъствам... Как ти се струва тази работа, а?
      Никаква ракийка не си спечелил, не се прави на ударен с мокър парцал. Пък да ти кажа-понеже рибата не ми е от най-любимите храни-паламуда си го яжте, а за мен може да осигуриш няколко кила вратни пържоли. СВИНСКИ, не пилешки!!!
      Бира каквато и да е, само да не е Ариана, мръсни чалгаджии. Държа само да е студена.

      Айде наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Ох, не съм. Ма ще взема назаем, ама на събор ще дойда. То не е за изтърване. Цяла година си пишем наздраве през копчетата, и веднъж ще може да се съберем всичките заедно, и аз да отсъствам... Как ти се струва тази работа, а?
        Никаква ракийка не си спечелил, не се прави на ударен с мокър парцал. Пък да ти кажа-понеже рибата не ми е от най-любимите храни-паламуда си го яжте, а за мен може да осигуриш няколко кила вратни пържоли. СВИНСКИ, не пилешки!!!
        Бира каквато и да е, само да не е Ариана, мръсни чалгаджии. Държа само да е студена
        Айде наздраве.

        Не стига че не черпиш, ами и претенции. Кефиш яко. Наздраве адзш.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Нали си имам бележка...та с чиста съвест и аз ви казвам Наздраве!
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ае.....
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Ох, не съм. Ма ще взема назаем, ама на събор ще дойда. То не е за изтърване. Цяла година си пишем наздраве през копчетата, и веднъж ще може да се съберем всичките заедно, и аз да отсъствам... Как ти се струва тази работа, а?
              Никаква ракийка не си спечелил, не се прави на ударен с мокър парцал. Пък да ти кажа-понеже рибата не ми е от най-любимите храни-паламуда си го яжте, а за мен може да осигуриш няколко кила вратни пържоли. СВИНСКИ, не пилешки!!!
              Бира каквато и да е, само да не е Ариана, мръсни чалгаджии. Държа само да е студена.

              Айде наздраве.
              Парцала май теб те е плескал,а?50 грама ми дължиш!А пържоли няма,Родопа отдавна затвори тук!Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тъй, тъй! Вкарах се у филм - баш у главната роля... Та прибирам се аз вкъщи и нещо ми мирише, ама едно такова... сладко-вкусно, но нали дъра-бъра със Стойкова, и забравям да питам. След едно арианско (Коле, това е по-хубавата бира) PVC се усещам, че съм гладен и питам Ива: "Бе к'во има за вечеря?", а тя ми отговаря: "Ми нищо." "Как нищо!?!? Това дето ми грее зад врата във фурната - какво е! - скачам аз. "Просто мусака" ми отговаря тя.

                ...е, мусака вече няма, тавата е празна. Утре децата ще ядат... каквото там е сготвила майка им по нощите (аз мусака не връщам, та ако ще... турско да е), ми да беше казала навреме. Щяхме да си спестим адвокатския хонорар, баси!

                Наздраве с пълен търбух и с Ариана
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве с топла бира! Преди малко взех скришната резерва за черни дни от гаража. И докато се охлади в фризена се радвам и на топла. Следващата студена, ще е за най младия пияч в бара- набор и агент осем осем

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Не стига че не черпиш, ами и претенции. Кефиш яко. Наздраве адзш.
                    То, човек ако сам не се уважава, как да чака другите да се сетят да го почерпят, а?

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    50 грама ми дължиш!А пържоли няма,Родопа отдавна затвори тук!
                    Може всичко друго, ама да давам ракия-това никъде го няма...
                    А щом Родопа е затворила-има още хиляда други фирми които правят пържоли, не се прави, че не знаеш. В краен случай мога да донеса пържоли, ама трябва да си ги платиш, куриерската такса отделно. Не вземам скъпо.

                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    ...е, мусака вече няма, тавата е празна. Утре децата ще ядат...
                    Как не те есрам, да изядеш на децата храната... Майка им е лесна, има какво да яде, ама децата... Баси, а ми изглеждаше читав...
                    Я вземи домъкни домочадието на събора, само така можеш да си изкупиш греха спрямо тях.
                    Само не казвай, че нямало как, да не те подхващам и теб. С Тишо някак успях да се справя, ако сега ти се отречеш от събора-пак ще ти обявя ембарго.

                    Айде наздраве с биричка и кифтаци от три дни.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Трудно достигам копчетата (голяма беше тая тава, да га е...), но наздраве, де
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        ... ако сега ти се отречеш от събора-пак ще ти обявя ембарго....
                        Кой това!? Аз

                        Коле, там сме. Изсипвам се с цялата си любов... без Гришо@еба!

                        Наздраве с Ариана
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                          най младия пияч в бара- набор и агент осем осем
                          От най-младия, осемдесет и агент пияч осем набор в бара(баси, явно съм се натаралянкал)-специален поздрав за най-новия сигурен участник на събора.



                          Пускал съм го доста пъти в бара, ама не мога да се наситя на добрата композиция, перфектната хармония, и таланта на композиралите песента.

                          Наздраве на всички.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            без Гришо@еба!

                            Наздраве с Ариана
                            Ааа, то се казва "гришоеб", не кольоеб. Та както си искаш, мен не ме брига.
                            За арианата търпиш глоба. Може да е добра на вкус, ама бидейки проводници на чалгата-заслужават всенароден бойкот.

                            Майната им, наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                              Изсипвам се с цялата си любов...
                              Гриша ти само ела и да видиш какъв контрабас ще напълним с капачки бираНаздраве!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Стига с тая бира, пък и топла. Време е за сериозни питиета.
                                Наздраве!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 68 потребители онлайн. 0 потребители и 68 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X