Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Да бе, то там най-голямата кочина си направил.
    Като преровим боклуците и прегледаме бутилките,все ще закърпим до обед от поберки!Тъй че не пипай!Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Мале мале, до къде сте я докарали - да преглеждате бутилките
      А добро ви утро!
      Последно редактирано от Son4o; 25-08-13, 08:53. Причина: хапнала съм буква
      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ставаме де ставаме. Днес малко се поуспахме , но за сметка на това ме гласят да бъркам лютеница. Но бирата може и покрай огъня да се пие......все още с кафе.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ни знам дали е утро, още по-малко дали е добро....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Няма ли да някоя фондация да извади 30 хилки и да ми купи жипката, дето продава Кинекса, беееее... толкова много ще съм им признателен....
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Виж питай във фондацията за защита на китовете...
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве с ....ББ- баница и бирка
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве с чайче билково и праскови....ама не в ракия
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аз боядисах на жипа тук-там и направих едни подобия на дюнери с домашни питки и пълнеж от пушени гърди, топени сиренца и остатъци от вчерашно пили.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Много Гранд Прита, много ангажименти днеска, ужаст ви казвам! Наздраве!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Баф маааму!!! Размразявам хладилника с... мистрията.

                        Наздраве с една ледена
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                          Наздраве с ....ББ- баница и бирка
                          "Традициите не са това, което бяха" - ББ - баница с боза
                          Наздраве, на който пие, аз още не съм си сипала
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Баф маааму!!! Размразявам хладилника с... мистрията.
                            Сакън, нИдей. Аз така размразявах един хладилник, който иначе си работеше перфектно... Е, сега имам компресор за гуми направен от компресора на хладилника.

                            Пия една бирица, и слизам в гаража да човъркам една чужда витара. Ще я правя като моята.
                            Горката, ако знае какво я чака, ще инсценира обир на гаража, и досега да е избягала...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Аз на тоя съм му вдигнал мерника, дебна го от засада, ама не се предава лесно. Добре, че има друг

                              Трябва да се качвам на един покрив, та това ми наруши глътката...
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                                Аз боядисах на жипа тук-там и направих едни подобия на дюнери с домашни питки и пълнеж от пушени гърди, топени сиренца и остатъци от вчерашно пили.

                                Наздраве!
                                Мани,и аз се хванах да боядисвам ама баш като се завъртя слънцето,да се в невалния!Сега тека отвсякъде!Наздраве!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Сакън, нИдей. Аз така размразявах един хладилник, който иначе си работеше перфектно... Е, сега имам компресор за гуми направен от компресора на хладилника.

                                Пия една бирица, и слизам в гаража да човъркам една чужда витара. Ще я правя като моята.
                                Горката, ако знае какво я чака, ще инсценира обир на гаража, и досега да е избягала...
                                Какво и къде ще и човъркаш?Мен ми е по-кеф да си я пия в гаража!Наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X