Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве приятели Абе Колето да не е от ЦРУ.....
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Да ви кажа как се чувствам тази вечер.

      Понеже почти всяка вечер съм във форума, това от Август 2007-виждал съм и върховете му, и по-слабите му периоди.
      Напоследък май слабите периоди зачестиха, но все си казвам, че когато най не очаквам-случва се нещо което да ми върне вярата, че тук е събран долу-горе елита на българското общество.
      Няма да казвам какво точно се случи, само ще ви кажа, че Тишо е златен човек с много широка душа и голямо сърце. След разменени няколко лични съобщения мога да го твърдя със сигурност.

      Тишо, няма да скромничиш. Само човек с благородна душа(да, благородство е точната дума) е способен да дава предложения като неговите.

      Не питайте какво се е случило, няма да кажа, но знайте, че Тишо е със златна душа.

      Наздраве на всички.
      Коле тишкина е гадна отрова като му свърши бирата. Наздраве! Докато съм жив и това металско сърце бие ,ще се раздавам и това ми е гифта от оня с пагоните от гореНаздраве на всички!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Тишо, запази си "гифта" за случаи които наистина си заслужават. Моят случай е толкова настрани, че не си заслужава даже да говорим за тази дреболия.

        Наздраве на всички.

        Тази вечер съм на Пиринско. Баси, тази бира нищо, че е евтина си струва. Май ще минавам на такава.
        То и шуменското май го правят по същата рецепта, нали все Карлсберг им е собственика...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          След ходене днес на най-голямата обществена баня( морето демек) и след само изпити 6 бири и то при наличен шофер ви реквам наздраве
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добра вечер на всички баровци.
            Гриш, гадно е. Съболезнования, брат.
            Отливам.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Тишо, запази си "гифта" за случаи които наистина си заслужават. Моят случай е толкова настрани, че не си заслужава даже да говорим за тази дреболия.

              Наздраве на всички.

              Тази вечер съм на Пиринско. Баси, тази бира нищо, че е евтина си струва. Май ще минавам на такава.
              То и шуменското май го правят по същата рецепта, нали все Карлсберг им е собственика...

              Коле, на сутринта си провери главата дали ти е на мястото.
              На вкус го докарва пиринското, но много я спиртосват напоследък и сутрин ми е оловна главата от нея.
              Наздраве!


              Наздраве, пичове!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве, Тигре!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Тишо, запази си "гифта" за случаи които наистина си заслужават. Моят случай е толкова настрани, че не си заслужава даже да говорим за тази дреболия.

                  Наздраве на всички.

                  Тази вечер съм на Пиринско. Баси, тази бира нищо, че е евтина си струва. Май ще минавам на такава.
                  То и шуменското май го правят по същата рецепта, нали все Карлсберг им е собственика...
                  Приятелю , при нас пиринското минава към скъпите бири..... Аз пия хасковска , шуменска , и ако е на примоция - немска....наздраве
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аз пък напоследък съм на Ариана.

                    Но ми се допило домашна, та две не виждам...
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Онзи ден пих астика, не съм очарован, макар преди 2 години да пиех почти само такава. Сега не струва.
                      Пиринското ще го пробвам няколко дни, и ако не ме боли глава(ма няма де-то вътре няма нищо, че да боли)-ще карам на пиринско.

                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                        Аз пък напоследък съм на Ариана.
                        Ариана не пия от доста години. Заради гадната чалгаджийска реклама с мара отварачката. Нарочно с малка буква.
                        Е, когато няма друга биря-няма да пия вода я, та макар и с отвращение-пия. Но има ли някаква друга бира-арианата е последното нещо което ще пия. Не, че вкуса нещо. Да са мислили като са ставали проводници на чалгата...

                        Наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          1-3, 1-3, 1-3......

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Аз си виждам двойката... Ма това е щото си имам за пиене.

                            Наздраве.

                            Тишо, чакам те в Приморско. За една съботонеделя(много по-български звучи отколкото уикенд) няма да свършиш кой знае колко работа с трактора.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Коле, и аз бях така, на Шуменско дълго време, но в крайна сметка една тъпа путк@ да ми определя какво, как и защо, само защото са я давали по телевизора - нЕма как да стане!!!
                              А вЕрно Астиката не става.

                              На езика ми едно такова домашно, къмтУ шеесе градуса...
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве на някакво Пиринско...не е лошо.
                                Тъй много съм уморена Значи...от петък само бенкети гости и ходих дори на Фолкотека....е там са довърших....ма не са дадоФ..яко тропнах...


                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X