От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Наздраве Коле , адашо и на Джорето наздраве ...
... и на Живко наздраве
Наздраве Коле , адашо и на Джорето наздраве ...
... и на Живко наздраве

.....сега гледам са се включили Ачо, Жоро , Доби ....наздраве
Тук са 42 потребители онлайн. 0 потребители и 42 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар