Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве , при мен е с таратор А за по късно съм приготвил една голяма кутия сладолед
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
        ...
        За вас има запазен обособен терен, отговарящ на горепосочените изисквания- намира се на 2 метра в ляво от отделната група сини къщички с бели покривчета, до входа.
        ...
        Туй е право у десетката:

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Предполагам в Карлуково ще ти е удобно. Наздраве.


        Абе Ники, ще ми докараш некой инфаркт бре, разсипах си бирата...

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добър вечер. Имам предложение към всички. Искате ли тази година да преместим бара на другия край на гората? Там където паркирам моя джип. Предимства- По тихо е, особено сутрин, яма прахоляци, особено сутрин, оградена територия- няма да се налага да гоним разни досадници, постоянна сянка, особено сутрин, директен достъп до асвалта,Вечер няма да се надвикваме с музиката на оня психопат( млякопитаещия) , пък на психопатите като мен, дето все им се танцува, (след третата ракия) не е толкова далеч.100 метра максимум. Има и други плюсове, но за сега няма да ги коментирам. Наздраве.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Аз нямам претенции, стига да е близо до Приморско, че щяло да има Оффроуд събор.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ади, наздраве!
              Досега карах вода с ръждилката. На ладовина, ама изгорех за бира.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Няма значение, в гората да е (че с тия бири в тъмното...) и да кипи духовен живот.
                Ама що си мисля, че на досегашното място на бара откъм музика (изключая нашата) беше по-тихо.. Сянката си я биваше, хасфалта ни мъ @бе къде е...
                Наздраве, Тарга, наздраве, народее
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Аз имам възражения, на миналогодишния събор някой отмъкна четвъртъка. Та мисля тая година да приготвим и един резервен, за всеки случай. Решавайте де ще опнем винила, че е още в мен , а аз явно ще съм там преди официалната делегация от Трезвената тема.

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Ади, наздраве!
                    Досега карах вода с ръждилката. На ладовина, ама изгорех за бира.
                    Наздраве адаш , ние до съборо нема да стигнем , но ще сме с тях виртуално.......
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Наздраве адаш , ние до съборо нема да стигнем , но ще сме с тях виртуално.......
                      Така изглежда, адаш.
                      Ма, наздраве!



                      Наздраве, народе!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Някои май почнаха да размахват извинителните бележки! Няма да мине, извинителни бележки приемаме само под формата на триъгълни или квадратни шишета. Иначе - неизвинени! Пак...

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Извинителни бележки връчвам на ръководството, само на собствен терен. Който иска триъгълно или квадратно шише, да си носи. Пълнителя е важен, а не шишето.


                          Наздраве, Виве!
                          Казвал съм го и пак ще го кажа. Морето не ме влече и никога не ме е влекло. Живях една камара години на морето и не ми помогна да си променя чувствата.
                          Когато се строши традицията за събор в Приморско, и се премести в планината, както беше на Копривките, мога и да си помисля.


                          Наздраве баровци!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ма то на Приморско и море ли имало?

                            Както си решите, ама да знаете, че изпускате многото весело.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Извинителни бележки връчвам на ръководството, само на собствен терен. Който иска триъгълно или квадратно шише, да си носи. Пълнителя е важен, а не шишето.


                              Наздраве, Виве!
                              Казвал съм го и пак ще го кажа. Морето не ме влече и никога не ме е влекло. Живях една камара години на морето и не ми помогна да си променя чувствата.
                              Когато се строши традицията за събор в Приморско, и се премести в планината, както беше на Копривките, мога и да си помисля.


                              Наздраве баровци!
                              Че кой те кара да ходиш на морето? Правилното място е в гората. Кво ме интересува, че е до плажа.Аз на плаж тази година още не съм ходил. Кво да правя там?
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Здравейте и наздраве на всички!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X