Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
    Наздраве Виве!А като свършат комарите?
    Ще изкара истинското пиенье(вискито)и ще си пийне като хоратаНаздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Въх как се прецаках. Викам си тишкин, тая вечер няма да ти спори глътката още ти държи влага уикенда ,затуй само 4 канчета. Кво?Баси докато се лигавех с първата и докато отговоря на Сашето и всичко празно.Наздраве ей сега ,като се върна с повече бира.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Тишо, не си суров човек, как може да ти минават такива грешни мисли в главата?

        Наздраве на всички с ледена биричка.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве!Вече съм корназ Коле

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Франко срещу дългия?
            Веднъж на терен по мой избор, веднъж по твой.
            Навит ли си? Ако искаш може да включим и елемент на физическа издържливост, ама само елемент, че ще ми спадне шкембето. Ако кажеш, ще направим организация за нула време.
            Само да не е много скоро, че кризата мина през джобовете ми...
            Бе ти съвсем на луд взе да се правиш. Как ще борим франко с тоя кремвирш? Нали все ме юркаш, че съм дърт. Физически нещо да се състезаваме. Ще дойда без бастун и очила. Наздраве на барот.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Тая работа тъй няма да стане. Да дрънча с бутилките до магазина и да си вкарвам филми, че махалата ме чува и се смее.Директно крада гардеробния лиценз на Таргата и си инсталирам наливна бира в къщи. Ако жената изреве, в мазата. Ооооо питай калпавия за работа, та да те научи на акъл .Наздраве!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве!
                Видях се с един приятел, с когото се виждаме веднъж годишно. Живее в Лондон.
                Цапнахме по ракия. Не съм ракиджия , но в такива случаи, не се опъвам
                Приятелите са безценни!
                И, както казва Бон Джови (един от най-добрите текстописци според мен)
                " Your conscience is all you can take to your grave"

                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Айде и от мен едно голямо наздраве...сичкото бар само здрави и все за Наздраве да си викат...
                  Комши Честито....и да почерпиш там от гардероба....
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Наздраве!
                    Видях се с един приятел, с когото се виждаме веднъж годишно. Живее в Лондон.
                    Цапнахме по ракия. Не съм ракиджия , но в такива случаи, не се опъвам
                    Приятелите са безценни!
                    И, както казва Бон Джови (един от най-добрите текстописци според мен)
                    " Your conscience is all you can take to your grave"

                    Браво Саше! Много свежо! Да полеем съвеста с бира!Наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ма то и съвест ли имало....щото някоии им я ампутирали още с раждането като на ДуПетаТите....
                      а наздраве...
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Саше, канех се да не пия много бира, канех се да не качвам музика. Ама, няма как да кажа наздраве с мишката но ще ти ударя рамо с любимо парче на Джоуви.Наздраве братле! Наздраве и на Доби!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Благодарско Тишо,....ама как ме нацели....обичам я тая интродукция...разтапя ме....стара но неостаряваща е....
                          Наздраве!
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                            Благодарско Тишо,....ама как ме нацели....обичам я тая интродукция...разтапя ме....стара но неостаряваща е....
                            Наздраве!
                            Не ,Доби недей! Тия ми стоплиха бирата за секундиНаздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве, Доби, Тишо!
                              Айде едно любимо и от мен
                              Eйййй....


                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Наздраве, Доби, Тишо!
                                Айде едно любимо и от мен
                                Eйййй....


                                Разгеле намерих моя соул мейт в Бара. Саше с тебе бирата свършва за клип време, работата отива на кек.Наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X