Обява

Свий
Няма добавени обяви.

рали автомобил под наем за ден

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • рали автомобил под наем за ден

    Здравейте момчета .
    Искам да ви помитам дали знаете нещо за рали автомобилите,защото моя приятел е луд по тях и искам да му направя подарък , да кара рали автомобил за 1 ден.Аз сам от Варна ,някой ако знае нещо за кола или нещо такова да пише.Благодаря ви предварително

  • #2
    От: рали автомобил под наем за ден

    Колежке, задай този въпрос към момчетата от "Рали Клуб - България". Там може и да ти се усмихне късмета, но аз смятам, че не ти е ясно с какво се захващаш. Успех в начинанието!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: рали автомобил под наем за ден

      Първоначално публикуван от ellyy Преглед на мнение
      Здравейте момчета .
      Искам да ви помитам дали знаете нещо за рали автомобилите,защото моя приятел е луд по тях и искам да му направя подарък , да кара рали автомобил за 1 ден.Аз сам от Варна ,някой ако знае нещо за кола или нещо такова да пише.Благодаря ви предварително
      Я кажи по какви ралита си пада. Че тука имаме малко по-особени понятия.

      Но има и друго - състезателните автомобили обикновено са трудни за каране в цивилни условия даже и от пилота и конструктора.

      Коментар


      • #4
        От: рали автомобил под наем за ден

        Защо да не опита офф-рали...
        Може да му хареса...
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #5
          От: рали автомобил под наем за ден

          За тренировките, квалификацията и състезанието, 10 бона, като си правиш застраховка и си плащаш всички консумативи. Освен това трябва да си лицензиран състезател. Не ми се вярва да се намери рали автомобил при други условия.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #6
            От: рали автомобил под наем за ден

            Познавах един рали състезател, бъзиках го "дай кръгче", Лелеееееее винаги реагираше като Ужилен "НЕЕеееееее, може да те повозя, но "моята" кола си я карам само аз"
            Може и да е бил само той, ама надали

            П.С.
            Колата май даде фира преди няколко години

            Коментар


            • #7
              От: рали автомобил под наем за ден

              По последна информация от Рали "Хеброс" тази година наем 5000лв за двата дни за кола клас N8 (Абсолютно подготвено Рено Клио 200 коня) със всичко към нея (репатрак, механици, мобилна работилница и т.н.) само кола никой няма да ти даде
              Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
              Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

              Коментар


              • #8
                От: рали автомобил под наем за ден

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                ...но аз смятам, че не ти е ясно с какво се захващаш...
                За приятеля или за търсенето на рали автомобил говориш За първото не знам, ама второто е трудна работа.

                Ели, не вярвам да намериш състезател, който да си даде колата в чужди ръце. Търси някой да го повози или нов приятел, който си пада по опера например, по лесно е някак /майтап, не се засягай, тук повечето сме малко или много болни на подобни теми/.

                Успех.
                Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                BMW F650CS
                Радо о885 5о 59 5о

                Коментар


                • #9
                  От: рали автомобил под наем за ден

                  Девойката пуснала тема и повече не стъпила тук. Напоследък доста такива се навъдиха. По темата: Колежке, пробвай в Перник. Там всяка трета кола е раладжийка
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • #10
                    От: рали автомобил под наем за ден

                    Да шофира рали автомобил, вероятността която да кара е 10%, а обаче да го повозят по избран маршрут от вас, срещу стабилна сума е 90%.
                    Rally club Bulgaria- може да Ви отговори на този въпрос, с конкретен и точен отговор. Попитай там, ellyy.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X