От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Баси...
Да се появи една нова колежка с хубав аватар и ще се побъркате.
На кафе съм.
Баси...
Да се появи една нова колежка с хубав аватар и ще се побъркате.
На кафе съм.
) Толкова съм им свикнала вече, че покрай тях и аз се пропих
)))
))
))
))Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар