От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Айде тая вечер аз заключвам....пу празен бар, няма на кого да кажеш Наздраве.
Айде тая вечер аз заключвам....пу празен бар, няма на кого да кажеш Наздраве.
Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар