Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

    Je ne parle pas francais, поне не с Вас

    Аде додох си, почвам да опитвам виното. Сладко, но сухо, ей такова го обичам.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      Je ne parle pas francais, поне не с Вас

      Аде додох си, почвам да опитвам виното. Сладко, но сухо, ей такова го обичам.

      Наздраве!
      Mais on pourra parler parfois, така за разкош. Пък другия френски си го ползвай по предназначение
      Наздраве, Виви!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

        Ц! Френския ми е много неприкосновена територия и ще си го пазя! Ама един поздрав за ценителите може:

        (Превода е малко куц...)



        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Ц! Френския ми е много неприкосновена територия и ще си го пазя! Ама един поздрав за ценителите може:
          Наздраве!
          За ценителите!


          Няма повече да захаросвам с френски, обещавам
          Сварих едно фермерско мляко, Жоро може да идва у нас, ако му е свършило

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Дедо Попе, верно ли си почерпил днес Компотера и в следствие на това си се разболял почти?
            Наздраве!
            Мен фанА разболеването преди това. Ама си го почерпих де .Мен душата ми е широка. Той даже не искаше да стаа пръви на състезанието за да не черпи - арменоевреин ще е според мен
            Наздраве
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

              Лют семеен скандал у нас....Чак не ми се пие мамка му.

              Ееех, защо не върнат казармата, ама не две години, пет трябва или по-добре десет. Да видят малко зор и какво е да си отговорен за действията си...
              Баси мързеливото поколение дето сме отгледали. Пък се гордеех със синовете, сега ме е яд на тях.

              Наздраве, ама ми е толкоз гадно...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                Гена, мани, мани, въртят ми се едни глупости в главата. Та проучвам. Дано ми премине дорде дойде време.
                Коле, трябва спокойно да говорите на тази тема. Ще се оправят нещата. Ама, да не аз баш да давам акъл.
                Наздраве!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Лют семеен скандал у нас....Чак не ми се пие мамка му.

                  Ееех, защо не върнат казармата, ама не две години, пет трябва или по-добре десет. Да видят малко зор и какво е да си отговорен за действията си...
                  Баси мързеливото поколение дето сме отгледали. Пък се гордеех със синовете, сега ме е яд на тях.

                  Наздраве, ама ми е толкоз гадно...
                  Кво да праим Коле,пак за моето не ми се мисли!Сигорно няма да стават от компа!!!Само да се живи и здрави!

                  Наздраве!

                  П.п Аз бях 1г. ма не съжалявам за това,бих се върнал веднага за още една....
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                    Не мога да съм спокоен бе. Аз съм много емоционален, и тази вечер имаше доста викове и крясъци.
                    Накрая уж говорихме по-нормално, ама аз още треперя от възбуда и адреналин.

                    Станал на 20 години, 100 кила, як като бивол, ама нито си търси някаква работа, нито си мръдва пръста да свърши нещо вкъщи. Ама знае да пита "какво има за ядене", ползва дом с всичките му блага(топло му е, има къде да се прибере вечер, изпрано му е, почистено е, има ток, вода, интернет, абе всичко което е нормално за един дом), ама като трябва да свърши нещо за дома се ослушва. А аз не мога да търпя готованковци и ми се набираше малко по малко, и тази вечер вулкана избухна.

                    Айде наздраве.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                      Ако има още нещо, дето да се о@ере днеска, то има още 4 часа да се случи.

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                        Коле, спокойно, утре ще е друго. Не ми се иска да си признавам, ама и аз допреди малко повиках по синковците. Разликата е, че моите са малки още.
                        Хайде, наздраве, и поради отсъствието на професионалния джедай, ще му отнема функциите (Вивито да помага

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                          На мен ми е съвсем такова:



                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Не мога да съм спокоен бе. Аз съм много емоционален, и тази вечер имаше доста викове и крясъци.
                            Накрая уж говорихме по-нормално, ама аз още треперя от възбуда и адреналин.

                            Станал на 20 години, 100 кила, як като бивол, ама нито си търси някаква работа, нито си мръдва пръста да свърши нещо вкъщи. Ама знае да пита "какво има за ядене", ползва дом с всичките му блага(топло му е, има къде да се прибере вечер, изпрано му е, почистено е, има ток, вода, интернет, абе всичко което е нормално за един дом), ама като трябва да свърши нещо за дома се ослушва. А аз не мога да търпя готованковци и ми се набираше малко по малко, и тази вечер вулкана избухна.

                            Айде наздраве.
                            Сега ще ме овикаш както ти е прекипяло, но и в теб/вас има грешка в задни години.
                            "Тате, ще ми дадеш ли пари да си купя нам къв си гсм за 500 кинта?Дадох и назаем, беше на 16, съгласие пред нотариус да работи и както не беше свършила учебната година караше нощни сервитьорка и после на училище, с уговорката да не си занижава успеха, завърши с нещо си "много добър" и ми ги върна до стотинка.На 16 у немачко им се избистрят доста работи и явно за добро.И аз така постъпих, крив-прав, работлива е до ден днешен, ако останеше за малко без работа се поболяваше, че ни виси на врата/никой не и е натяквал, да не съм луд/, и вече кара 26 и не е спирала да бачка, с търсене си намери и много добре платена работа за туй село от две и кусур години.
                            Та така, който търси намира.
                            Наздраве, Коле и изпусни малко пАрата.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Не мога да съм спокоен бе. Аз съм много емоционален, и тази вечер имаше доста викове и крясъци.
                              Накрая уж говорихме по-нормално, ама аз още треперя от възбуда и адреналин.

                              Станал на 20 години, 100 кила, як като бивол, ама нито си търси някаква работа, нито си мръдва пръста да свърши нещо вкъщи. Ама знае да пита "какво има за ядене", ползва дом с всичките му блага(топло му е, има къде да се прибере вечер, изпрано му е, почистено е, има ток, вода, интернет, абе всичко което е нормално за един дом), ама като трябва да свърши нещо за дома се ослушва. А аз не мога да търпя готованковци и ми се набираше малко по малко, и тази вечер вулкана избухна.

                              Айде наздраве.
                              Прав си за всяка дума която на писа по-горе!

                              Ма както изброяваш той всичко си има,така че за какво да се напъне.


                              Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                                ИзпуснАх я вече...

                                А за работливостта-не, че няма и мързеливи момичета, но те като цяло са по-отговорни и работливи. А зорка доколкото я знам е мъжко момиче.
                                Моя синковец е на другия полюс. Не искал да работи на смени щото трябвало да става рано, а искал да се наспива. Не иска да работи железарство заради пушеци, аларма, искри от шлайфа и т.н. В другата фирма чул, че плащали малко. Сега друг номер-кой щял да го вземе на работа като кажел, че смята да учи догодина... Абе все оправдания, не му се работи и това е. Нали виждаш подписа ми...

                                След малко ще направя скандал на майка му, това не може да е от мен...

                                Айде наздраве, пък дано да си е взел поука от скандала.
                                Ама надали...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X