От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Сипах си биричка, приключих с хидроизолацията на терасата, дървата ще чакат за утре...
Наздраве
Сипах си биричка, приключих с хидроизолацията на терасата, дървата ще чакат за утре...
Наздраве



Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар