От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
А тази русалка вдига наздравица за Сашко!

Наздраве, Саше! Жив и здрав!
А тази русалка вдига наздравица за Сашко!
Наздраве, Саше! Жив и здрав!

Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар