От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Е събрахме се! Наздраве на всички
Е събрахме се! Наздраве на всички
Това не е метъл, а рок балада. 

Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар