От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Абре, всички ли тръгнахте вече за сбирката? Аз ко са мотам....
Наздраве
Абре, всички ли тръгнахте вече за сбирката? Аз ко са мотам....
Наздраве
.
.

.
Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар