От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Taka e, ама не се спра, към обяд ще съм на черешата...
Наздраве!
Taka e, ама не се спра, към обяд ще съм на черешата...
Наздраве!



Тук са 115 потребители онлайн. 0 потребители и 115 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар