От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Наздраве бре, пак се наливате с кафета от сутринта!
Наздраве бре, пак се наливате с кафета от сутринта!

Чакаме с нетърпение

, а аз се чудя що само попчета имало у крчмата.

Остава да почерпя Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар