Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Епа, минавал по работа, та се обади да се запознаем и да си подробим.
    Наздраве, Ачо!


    Наздраве, барО!
    Наздраве тигре!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      Ш'та лигавя я, целия. Зарад теб гола в банята влизам!

      Те такива чушлета направих няколко буркана - църнати в олио или пекнати на скарата, после марината - водичка, оцет, чесън, копър и мед. Имаше в стария бар одисеята по приготвянето...
      Я сложи една малка камера, преди кацането на Бойнга. Аз ще раздам семки на всички. Наздраве.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Я сложи една малка камера, преди кацането на Бойнга. Аз ще раздам семки на всички. Наздраве.
        И бира,и бира!

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
          И бира,и бира!

          Наздраве!
          Добре де. Отивам за бира и пуканки.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

            Наздраве, филмови дейци!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              И като влезеш,о изненада няма никои!Наздраве!
              Ачо, напоследък гледам на едни врати пише ЖЕНИ, и аз влизам, а то - тоалетна!
              Наздраве!
              Р.П.(RFF) 0898677590
              Пътна помощ
              ДЕНОНОЩНО

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                Не мога да ви изчета, но поне да ви кажа надраве! Наливаме си по една водчица за празника. Живи и здрави всички студенти!
                Женя Вълчанова 0888272565

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Добре де. Отивам за бира и пуканки.
                  Е тва е вече друго нещо.Наздраве!

                  Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                  Ачо, напоследък гледам на едни врати пише ЖЕНИ, и аз влизам, а то - тоалетна!
                  Наздраве!
                  Е да деНаздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Къде оди тоя калпазанин,а на здраве!
                    Оди,л къде одил, Дедо Коко вече е седнал у дома в кръчмата и опитва огнена водица.
                    Тигре, това верно огин бре! Ама да знаеш, как се намича с пушен паламуд с малко лимонче отгорее....
                    Наздраве Компанията.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Наздраве, филмови дейци!
                      И писатели!


                      Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                        Днес пълно с раздавачи на сиво вещество. А снощи се изпокрихте 'сички, а?

                        Наздраве, де!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          Няма бяло месо, гърдичките са свински, със зрял боб в гърне.

                          Ш'та лигавя я, целия. Зарад теб гола в банята влизам!

                          Те такива чушлета направих няколко буркана - църнати в олио или пекнати на скарата, после марината - водичка, оцет, чесън, копър и мед. Имаше в стария бар одисеята по приготвянето...

                          Правих за сефте и една туршия от къси, дебеланчести чушлета, сурови, с оцет, чесън и морков нарязан, на слънце ги въртях известно време, убави са също.
                          Антакъв, с мед не съм правил, даже мързелашката правиш вода, чер, дафинов, чесън, оцет и олио.Като заври/в дълбока тава става най- лесно ги мяташ/надупчени, че като почнат да гърмят ще ослепееш, пробвано/.После в буркани, след завиране десет минути и си имам и миналогодишни, и тъзгодишни попълнения.
                          Пък колко сухи люти червени чушки съм направил, 8 дълги наниза, сега следва едро мелене, сълзи и сополи и във винтови буркани.Варено, шкембе, псевдозетя пиперосва и манджите, хубаво пърди - юнак!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                            Ачо, напоследък гледам на едни врати пише ЖЕНИ, и аз влизам, а то - тоалетна!

                            Наздраве!
                            Ма ти не ли знаеш, че нашата си Жени на Косето си има приватна тоалетна?
                            Наздравичка!
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Ама да знаеш, как се намича с пушен паламуд....
                              Чшшшшш от де го взе бре?Ма да знаеш веения е по убав!

                              Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                                .....надупчени, че като почнат да гърмят ще осепееп, пробвано.....
                                Е да беше казал, трябва да пребоядисвам кухнята, че няма изпиране.... Беше баси цирка, после намирах чушлета чак в дрешника.
                                С мед стана екстра, аз за сефте ги правя така, даде ми рецептата една баба от с. Бързия лятото. Не слагам по много, че ни детето, ни кучето ядат такива работи
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X