От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Опаа ново къчме се е заформило
,ми да ни е честито
.Поздрави за рожденичките, живи и здрави!!! Наздраве
Опаа ново къчме се е заформило
,ми да ни е честито


!
, нищо че са за Вивето
Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар