От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Кошмари сънувах! Цяла нощ свински уши ми се привиждаха....
Назд.... а ..... на кафе съм!
Кошмари сънувах! Цяла нощ свински уши ми се привиждаха....
Назд.... а ..... на кафе съм!


Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар