От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Тия па пак си ги мерят.
.
Свестен човек да го е срам да надникне.
.
Тия па пак си ги мерят.
Свестен човек да го е срам да надникне.



.



Тук са 73 потребители онлайн. 0 потребители и 73 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар