Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
    Така де, лебедката е... под кръста на Таргата, к'во има да се гъзури не знам, доколкото ми е известно работата става с опън

    Наздраве!
    При някои става само с телефонно обаждане. Дано си носят хендсфри...
    Наздраве!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      При някои става само с телефонно обаждане. Дано си носят хендсфри...
      Наздраве!
      Добре че нямат ваучер.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
        Добре че нямат ваучер.

        Наздраве!
        112 е безплатен! Нали знаеш за оня, дето го набрал случайно и после, за да не изглежда глупаво, си запалил къщата...
        Наздраве!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          112 е безплатен! Нали знаеш за оня, дето го набрал случайно и после, за да не изглежда глупаво, си запалил къщата...
          Наздраве!
          М, че то ралтата става ли, ако се обадиш на 112? Уеуееее, какви катаклизми очакват страната....

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

            Таргата умело отбягва отговора на моя въпрос за кюфтетата.
            Не бой се бе, няма да ти искам за ядене. интересно ми е какво се е получило като резултат.
            Колко черен пипер сложи и колко кимион. Послуша ли ме за чесънчето?..
            Все такива неща са ми интересни. Като не щеш да дадеш да ги опитаме-твоя си работа, няма да умрем гладни.

            Наздраве.

            Ей, ти ще излезеш по-голяма скръндза от мен бе...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

              Сложих само сол. Добре че дойдох да пуша и видях, че и нея не е трябвало да слагам. И не ми викай скръндза, че ще ти се смеят.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                Наздраве тогава!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                  Наздраве.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                    Наздраве!
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                      Да ми се смеят, аз съм свикнал. Колкото по ми викат-корема толкова по-голям става...

                      КАто правите кюфтета си припомни рецептата. Повечко черен пипер, кимиона не се жали, чубрицата е по вкус, на мен лично не ми харесва кой знае колко много в кюфтета, доволно лук, накиснат хляб или галета, и една-две скилидки чесън. Ако имаш-магданоз.
                      И да извикаш да ги опитаме.

                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                        Джурасик парк 3... познайте, искаме да си имаме спинозавър или карнотавър. Сладурченце....

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          Мен акъл никога не ми е стигал, знам ли... Възглавниците са тамън 6 от големите, ще стигнат за начало.

                          Наздраве!
                          Шест - шест, нъл си отличничка, акъл ти не требе твърде/ти си го имаш, ама се прайш на шуштер/, наблегни на другите ралти, видях тъ колко ти стига от всичкото. скромността не те краси...

                          Наздраве!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                            Утре като и дойде да гледа Титаник какво-ще иска да си имате и де Каприо ли?

                            Аз може ли да получа една кака, дето я гледах оня ден през нощта по една телевизия?

                            Наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Шест - шест, нъл си отличничка, акъл ти не требе твърде/ти си го имаш, ама се прайш на шуштер/, наблегни на другите ралти, видях тъ колко ти стига от всичкото. скромността не те краси...

                              Наздраве!
                              Знаех си, че има причина да не съм убавица.

                              Наздраве ти!

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Утре като и дойде да гледа Титаник какво-ще иска да си имате и де Каприо ли?
                              .
                              Тая няма да я бъде. По-скоро два динозавъра!

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Да ми се смеят, аз съм свикнал. Колкото по ми викат-корема толкова по-голям става...

                                КАто правите кюфтета си припомни рецептата. Повечко черен пипер, кимиона не се жали, чубрицата е по вкус, на мен лично не ми харесва кой знае колко много в кюфтета, доволно лук, накиснат хляб или галета, и една-две скилидки чесън. Ако имаш-магданоз.
                                И да извикаш да ги опитаме.

                                Наздраве.
                                Ти луд ли си бе, какъв кимион в кюфтета, тва е за кебапчета.Там много лук/аз го пасирам/, чер и чубрица/като искаш да си пич, сложи риган, почти същото е, но с дъх на дива чубрица и малце босилек - готина трева е, не става за пушене/.

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X