От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Кой се ожени? Баси, няма ме половин час и всичко съм изтървала...
Наздраве!
Кой се ожени? Баси, няма ме половин час и всичко съм изтървала...
Наздраве!
, ама ТИХИЧКО, щот съм на работа
, тихичко, да не чуят.
, тихичко, да не чуят.
Тук са 28 потребители онлайн. 0 потребители и 28 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар