От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Добър вечер!
Наздраве на компанията и от мен!
Добър вечер!
Наздраве на компанията и от мен!


абе яко ни апи оня от то горе ма нейсе ...а наздраве ви!Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар