От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Младши ,предполагам в четвъртък . Ще се обадя в сряда да се знае
Наздраве
Младши ,предполагам в четвъртък . Ще се обадя в сряда да се знае
Наздраве


Наздраве!
Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар