От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Да не е имало земетресение бе?
Бях ня работа и не съм усетил нищо...
Наздраве.
Да не е имало земетресение бе?
Бях ня работа и не съм усетил нищо...
Наздраве.


.....ама после далша дават филма "Взех та Виве, Взех та"-Макс.

Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар