Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на трезвеника.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Клуб на трезвеника.

    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
    Колко да са здрави? Не виждам жена, която да издържи да ходиш по нея, освен ако не си 50 кг с балтон и ботуши + ушанка.
    Зависи как ходиш. Не е казано, че трябва да я газиш с кубинките, поручик Ржевски правилно го е казал.

    Коментар


    • #17
      От: Клуб на трезвеника.

      Да го кръстим "Млечна кухня" бре, те и без това мойте щерки пият ментата с мляко, явно е безалкохолно. Аз не съм пробвал, че ще ми прилошее.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #18
        От: Клуб на трезвеника.

        През по-голямата част от денонощието съм трезвен, поне 13-14 часа всеки ден. Ставам ли за член? С храната е още по-добре - я се събере час на ден ядене, я - не.

        Коментар


        • #19
          От: Клуб на трезвеника.

          Жоре,тука боза сервират ли?
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #20
            От: Клуб на трезвеника.

            И аз мога да пия една боза ама да е отлежала поне седмица.
            Константин Вълчанов.0888313247

            Коментар


            • #21
              От: Клуб на трезвеника.

              Мислех да не пиша в тази Богоомразна тема, ама нейсе...

              Косе, тя сегашната боза и две години да стои-пак няма да придобие нужните качества... Просто ще си изсъхне трезвена.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Клуб на трезвеника.

                Я разяснете и сортовете бозишка за начинаещите
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #23
                  От: Клуб на трезвеника.

                  Ми кво-оригиналната боза си ферментира, и след няколко дни има достатъчно алкохол за да позамае главата след литър-два. Според градска легенда-ако си пил боза-дрегера може да отчете наличие на алкохол, макар да не си близвал от седмица.
                  Сегашната е с много консерванти които не позволяват на дрождите да се развиват, и съответно не вкисва, и е "годна" за консумация много дълго време. През което време водата от нея ще се изпари, и сухото вещество ще стане на коричка, като през това време няма да има никакъв алкохол в бозата. Та затова-"трезвена".



                  Той Жоро ни бъзика с тази тема, ама да знае,че има чувствителни души, които могат да получат инфаркт, ако темата продължи да съществува.
                  Призовавам отговорния модератор да изтрие темата, а на Жоро да се даде картон, и да се заплаши с бан!!!
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Клуб на трезвеника.

                    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                    През по-голямата част от денонощието съм трезвен, поне 13-14 часа всеки ден. Ставам ли за член
                    Определено ставаш. Засега сме вече няколко членове и нито една членка..
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • #25
                      От: Клуб на трезвеника.

                      Ми явно няма и да имате
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • #26
                        От: Клуб на трезвеника.

                        Аз водя много здравословен начин на живот (ако изключим цигарите и алкохола), може и да ставам за полу-членка, нещо като БГ в Шенген, например?
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Клуб на трезвеника.

                          Жоре, снощи да не си прекалил с алкохола? Иначе за членка и аз ставам. До обяд не близвам алкохол. Храня се само здравословно, малко пуша, но ако се налага ще ги откажа.
                          Женя Вълчанова 0888272565

                          Коментар


                          • #28
                            От: Клуб на трезвеника.

                            Значи Вивето и Женя могат да бъдат полу-членки, което прави една цяла членка. Не е малко, приети сте.
                            Вили, като гледам засега не иска. Нека оди нечленувана.
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • #29
                              От: Клуб на трезвеника.

                              Аз мога да съм и пълен член, ако някой модератор сложи "трезвеника" в заглавието в кавички
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Клуб на трезвеника.

                                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                                Значи Вивето и Женя могат да бъдат полу-членки, което прави една цяла членка. Не е малко, приети сте.
                                Вили, като гледам засега не иска. Нека оди нечленувана.
                                Ооо, Жоре, не бери грижа за мен - "членувана" съм, ама в други клубове хихихи
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X