Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на трезвеника.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на трезвеника.

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Тая трезвеност счупи всички рекорди при над 120 000 регистрирани потребители във форума само член и половина
    И една членка /цяла/..
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • От: Клуб на трезвеника.

      Така де то с нея един и половина другия ти член е на половин работен ден трезвеник ама до обед Председателя не се брои
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Клуб на трезвеника.

        Това ВЦ-то ли е? Опс - грешка, не беше тази врата....
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Клуб на трезвеника.

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Това ВЦ-то ли е?
          Не е точно ама става и за тая работа
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Клуб на трезвеника.

            Молитва за болен от трезвеност DJ
            При включен усилвател пред пулта, се произнася следната/Молитва към Добрия дух на алкохола/


            „ Царю на вековете, Вседържател и Всесилен. Ти от джибри и пламъка на казана си сътворил онази благословена течност. Ти си лекар и изцерител на всички, които на Тебе се надяват. На тебе се молим и от Тебе просим. Премахни, изгони и отнеми всяко дяволско влияние, всяко сатанинско помрачение и нападение и всяка лукава хитрост и вреда, както и уроките на злодеи и лукави трезвеници от Твоя Раб Георги, който е станал жертва поради слабост и старческо умопомрачение. Сам Ти, човеколюбиви Алкохоле, простри нежната си ръка, посети това твое създание и му изпрати ведър, силен, спиртен полъх, който да забрани и премахне от него всяка вреда и уроки, вредности и завистливи трезви човеци, та запазван от теб, твоя раб Георги с благодарност да те възпява и да казва: „Ракията ми е помощник и няма да се уплаша. Що може да ми стори КАТ?“ Съжали твоето създание и избави Раб Георги от всяко френско возило, от всякакви млечни продукти и всякакви вредни помисли, заради застъпничеството на светловидните спиртни ангели и заради молитвите на всички модератори. Амин.“

            P.S.____________

            Ако на другия ден болният не се чувства още напълно здрав, тогава да му се направи и една топла клизма /600oС/, най-добре с чай от лайка, а след нея още една клизма с мляко (може и боза).До пълното оздравяване, добре е всяка вечер да се чете и дадената по-горе „Молитва за болен от трезвеност“, както и книгата "Аз ремонтирам Рено"
            Вътрешно: дестилат от ферментирали джанки или грозде и цигарка. Взимат се 2 супени панички. Пие се сутрин, обед и вечер 10-15 мин. преди ядене по 1 чашка от 500 г (за деца наполовина), подсладена с лед и лимон на вкус.Диета: няколко дни поред лека мастико-ментова храна без бисквити, сметана, кафе и комерсиална музика. Мляко, нафта и вода – не!При лекуването да не се обръща внимание на отричането или осмиването му от късогледи материалисти и трезвеници, защото жертва може да стане всеки.Важна добавка: Напомняме на всички пострадали от трезвеност, че зловредното и действие може да се премахне или с помощта на Алкохолните сили, които стоят над всичко, или пък с останалите приложения, дадени в сервизното ръководство на Рено Меган с АГУ.
            Последно редактирано от Scrapheap; 17-11-12, 22:11.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Клуб на трезвеника.

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              ....
              АМИН!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Клуб на трезвеника.

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Молитва за болен от трезвеност DJ
                ...
                Господ здраве да ти дава!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Клуб на трезвеника.

                  Хахаха.
                  3абележете, обаче в колко часът се става в тоя Клуб и се пие топло мляко.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: Клуб на трезвеника.

                    Е то след тая топла-600 градусова клизма, спи ли се?
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Клуб на трезвеника.

                      Ей, няма да ми стигнат ЖУВовете за всички опорочители на свтлата идея..
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: Клуб на трезвеника.

                        В твоя случай би помогнала и чаламба
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Клуб на трезвеника.

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Ей, няма да ми стигнат ЖУВовете за всички опорочители на свтлата идея..
                          Погребвай таз порочна идея съсе ЖУВовете и идвай в бара ще я погребем достойно с таз годишно вино и ланшна ракия . Отец Тоско от Света София ще я опее подобаващо и ще ти обясни защо нашия отец спасител е правил от водата вино и защо с водата та дори и светена те ръсят по главата а виното с мезенце ти го слагат в устата .
                          Последно редактирано от sek.1; 18-11-12, 10:54.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Клуб на трезвеника.

                            Случайно тук да е "Бюро - жалби"..... Май пак не уцелих вратата
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Клуб на трезвеника.

                              ДиджеЮ,ще ти закопаят клубът!
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • От: Клуб на трезвеника.

                                То да беше клуб на джедая, повече мераклии за членове щеше да има...
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X