От: Клуб на трезвеника.
No comment!
...млякото е проблемът, глупчо!




.......



.......
А по високите части са изгонените от теб. И всички те чакат откриването на новия бар
Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар