Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за изготвяне на жалба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за изготвяне на жалба

    Здравейте!
    Не съм много на ясно как се пишат жалби. Търся съвет как да напиша жалба до Общината за непочистените улици.
    Втора седмица в Община Своге не се чистят улиците. Минават снегорини с вдигнати гребла (или ножове .. не знам точно как се води ). По дефилето пътя е някакъв ужас. От Общината се оправдават със договор сключен от стария кмет ... фирмата била несериозна и такива работи. В същото време снегорините си се разхождат без да чистят. Ако някой е пътувал скоро из дефилето със сигурност знае за какво става дума.

  • #2
    От: Съвет за изготвяне на жалба

    И какво очакваш да се случи след жалбата? И до кого смяташ да я адресираш? По добре е да се свържеш с Офф медия, отивате на място, снимате десет снегорина как карат с вдигнати гребла и после с камерата при отговорните. После репортажа в сайта и тука, с имена и регистрационни номера на снегорините и имена на управляващите фирмата за почистване и имената на тези които упражняват контрола над фирмата за свършена работа.

    Мечтииии.....
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за изготвяне на жалба

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      И какво очакваш да се случи след жалбата? И до кого смяташ да я адресираш?
      Стига с тоя песимизъм, хора! Все нещо, някога, ще се случи.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за изготвяне на жалба

        Имената и снимките трябват за да знаят хората в Своге кой да оцелват "случайно" със сняг където го видят. После ще се случи нещо наистина. Жалбата няма да промени нищо. След шест месеца ще получи отговор, че е направена проверка и не са установени нарушения. Отговорите на жалбите се пишат по образец. Секретарката си има темплейти и само копи и пейст.

        Я ти като си оптимист кажи как да се случат нещата.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за изготвяне на жалба

          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
          Стига с тоя песимизъм, хора! Все нещо, някога, ще се случи.
          да, бе, да...
          ония двамата, с еднаквите инициали, чистят собственоръчно жълите павета.. и стадо журналя онанират душевно за супер-репортажа, който ще направят, и който ще бъде забравен на тридесетата милисекунда след излъчването..
          това ще се случи, скоро или малко по-нататък, в зависимост от активността на PR-те, и набръчкаността на мозъчетата им.
          Инак..

          Инак - нищичко няма да се случи!
          Защо ли?

          Защото тука е така!!!!

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за изготвяне на жалба

            "Vladislava Simeonova Просто прекалено много хора не са наясно с тази деликатна ситуация и за най-лесно се насаждат недоволство и упреци срещу кмета, но нещата даалеч не зависят от него, това е заварено положение, което всички ние трябва да изтърпим още няколко месеца! Но щом сте толкова недоволни, не пишете статуси във фб, а за по-сигурно и ефективно пуснете жалби в общината, за да може фирмата концесионер да бъде санкционирана! " - това е съвет от общински съветник, подлога на кмета.
            Искам да пусна жалба, за да го има черно на бяло. За снимките - снимки на обстановката в града мога да направя утре и да се види за какво става въпрос. В близките села положение е доста по-зле. За Офф-мидеята също е хубаво предложение. В медиите не съм писал, защото според мен повечето репортажи са платени и манипулирани. Чат-пат идват от БТВ в Своге и изкарват нещата, така както им се каже, а не това, което е в действителност и се вижда с просто око.

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за изготвяне на жалба

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              ...Я ти като си оптимист кажи как да се случат нещата.
              Аз, ако знаех, нямаше да съм оптимист, а реалист.

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за изготвяне на жалба

                Ами аз съм написъл един вариант, който се оказва и работещ, остава само воля да се изпълни. От този който иска промяната и от тези които искат да помогнат за тази промяна и да постигнат и другите си цели, като популярност и доверие от по голяма аудитория. Е да ама навън е студено. Писането на една жалба ще има ефекта на дарителския смс по коледа. Един праща смс, а друг отива на място, вижда какви са нуждите и помага реално и не само на коледа. Та такива работи.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X