Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магнитни гривни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • droba
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Не им се сърдете господин Железов. Такива са, завиждат. Всичко ново и революционно ги плаши. Аз преди години с най-добри намерения исках да излекувам бъбречните проблеми на приятелката си. За целта и приготвих специална енергийна ръждива гайка. Тая работа толкова я ядоса, че едва не се гътна от бъбречна криза. Милата ми баба също не повярва в лечебната сила на двата кламера в супата си, изнерви се и от проклетия умря. Стара водопроводна муфа работеща толкова време безотказно, закачена на врата на дедо едва не го уби. Не ме разбирай погрешно. Пак си умря но от мисълта, че докторите толкова години са го тровили с лекарства а сега едно най-обикновено парче желязо му стабилизира кръвното. Докара си инфаркт накрая. Леля направи инсулт докато я науча да носи ютия в чантата си. Гъбичките на краката обаче и минаха. И сега да я питаш пак ще каже, че е от крема който ползва. Неблагодарна работа е тая но ти не се отказвай. Миналата година на един комшия оправих косопада с гнили мушмули. Сега го е срам и си бръсне главата, никой да не види, че му расте коса. Такива са хората и без упорство няма да стане. Ние филантропите трябва да се потдържаме и къде доброволно, къде насила все ще ги лекуваме. Айде със здраве и упех с гривните. А, за малко да забравя! Изпотяване под мишниците лекува ли, че ми трябва тука за едно шофьорче ?

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
    Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
    Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
    Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
    Наистина съжалявам!
    Уважаеми господин Железов, в този форум има много ценни хора, прочетете каквото ви е интересно от темите и ще се убедите. Надявам се, че форума ще Ви бъде полезен за много неща в бъдеще.

    И за да приключа със спама ще Ви помоля да ми пратите 1 брой гривна, за да я ползвам 6 месеца, за да мога да се убедя в ефекта й. След това обещавам да Ви я платя в двоен размер, или да Ви я върна, ако не действа. Ако Вие наистина сте убеден в действието й знам, че ще ми пратите 1 брой. А аз ще се ангажирам да пропагандирам действието и поне в 5 форума малко по-добре отколкото Вие правите това тук. За целта в момента в който получа гривната ще се регна в поне 5 форума, за да не бъде съвсем прясна регистрацията ми.

    Вие сте на ход.

    Остави коментар:


  • Pretor
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
    Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
    Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
    Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
    Наистина съжалявам!
    1. ОбъркАл си форума пич!
    2. Но въпреки това имаш напредък - само едно споменаване на фирмата в четири реда пост .
    3. А иначе може и да си прав, че там където са налети парички, се сипят само суперлативи , обаче, виж т.1.

    Остави коментар:


  • Kozzzec
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
    Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
    Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
    Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
    Наистина съжалявам!
    Силно начало!

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Аа, не. Закованата подкова на вратата действа и на тези, които не вярват в нея. Също и някои антибиотици. Абе доста работи.
    Самият акт на заковаване на подковата конституира вярата в нейното действие

    Ама навлизаме в семиотиката.

    Остави коментар:


  • targa
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
    Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
    Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
    Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
    Наистина съжалявам!
    Я се разкарай с глупостите си.

    Остави коментар:


  • jelezov_s
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
    Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
    Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
    Наистина съжалявам!

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Абе разбра кво искам да кажа. Освен тва то действа само ако не знаеш, че не действа.
    Аа, не. Закованата подкова на вратата действа и на тези, които не вярват в нея. Също и някои антибиотици. Абе доста работи.

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Не е същото, ама нейсе.
    Абе разбра кво искам да кажа. Освен тва то действа само ако не знаеш, че не действа.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Не е същото, ама нейсе.

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Че плацебото гаче не е медицински обосновано

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Нямам идея, но ги има. Ся не мога да пусна снимки нали?
    Или понеже ще е с научна цел?


    ПП Тва уикито е голема раута еййй. Има и снимки )))
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cock_ring
    Загрях.

    Е, там поне употребата е медицински обоснована. За някои случаи. Евентуално. Без прекаляване. Но все пак обоснована.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
    Че кой ти е казал, че ще идва акъл от диадемите?! Това е само за по-лесно разпознаване
    Въпросът не е дали носят акъл, а че за да ги купи някой, трябва да усети нуждата от такъв - достатъчно, че да похарчи пари за нея.

    Остави коментар:


  • cveta68
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Че кой ти дава пари за акъл?
    Че кой ти е казал, че ще идва акъл от диадемите?! Това е само за по-лесно разпознаване

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Магнитни гривни

    Нямам идея, но ги има. Ся не мога да пусна снимки нали?
    Или понеже ще е с научна цел?


    ПП Тва уикито е голема раута еййй. Има и снимки )))
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cock_ring

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X